Weidmuller WQV 6/6 1062670000 Терминалууд Хөндлөн холбогч
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл
| Хувилбар | W цуврал, хөндлөн холбогч, терминалуудад зориулсан, туйлуудын тоо: 6 |
| Захиалгын дугаар | 1062670000 |
| Төрөл | WQV 6/6 |
| GTIN (EAN) | 4008190261771 |
| Тоо ширхэг | 50 ширхэг. |
Хэмжээ ба жин
| Гүн | 18 мм |
| Гүн (инч) | 0.709 инч |
| Өндөр | 45.7 мм |
| Өндөр (инч) | 1.799 инч |
| Өргөн | 7.6 мм |
| Өргөн (инч) | 0.299 инч |
| Цэвэр жин | 9.92 гр |
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
| Захиалгын дугаар | Төрөл |
| 1052360000 | WQV 6/2 |
| 1052260000 | WQV 6/10 |
| 1062850000 | WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | WQV 6/12 |
| 1062820000 | WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | WQV 6/3 |
| 1062830000 | WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | WQV 6/4 |
| 1062840000 | WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | WQV 6/5 |
| 1062670000 | WQV 6/6 |
| 1062680000 | WQV 6/7 |
Өмнөх: Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Терминалууд Хөндлөн холбогч Дараагийнх нь: Weidmuller WQV 6/7 1062680000 Терминалууд Хөндлөн холбогч
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Тайлбар: Цахилгаан инженерчлэл болон самбарын барилгын сонгодог шаардлага бол цахилгаан, дохио, өгөгдөл дамжуулах явдал юм. Тусгаарлагч материал, холболтын систем болон терминалын блокуудын загвар нь ялгарах онцлог шинж чанарууд юм. Дамжуулах терминалын блок нь нэг буюу хэд хэдэн дамжуулагчийг холбох болон/эсвэл холбоход тохиромжтой. Тэдгээр нь ижил потенциалтай нэг буюу хэд хэдэн холболтын түвшинтэй байж болно...
-
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: 24 порттой Гигабит Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн свич (20 x GE TX порт, 4 x GE SFP комбо порт), удирдлагатай, програм хангамжийн 2-р түвшний мэргэжлийн, хадгалах болон дамжуулах, IPv6 бэлэн, сэнсгүй дизайн Эд ангийн дугаар: 942003001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: нийт 24 порт; 20 x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) болон 4 Гигабит Комбо порт (10/100/1000 BASE-TX...
-
Тайлбар Төрөл: MM3-2FXS2/2TX1 Эд ангийн дугаар: 943762101 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: 2 x 100BASE-FX, SM кабель, SC залгуур, 2 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Эрчилсэн хос (TP): 0-100 Нэг горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: 0 -32.5 км, 1300 нм дээр 16 dB холболтын төсөв, A = 0.4 dB/км, 3 dB нөөц, D = 3.5 ...
-
Онцлог ба давуу талууд MOXA EDR-810-2GSFP нь 8 ширхэг 10/100BaseT(X) зэс + 2 GbE SFP олон порттой үйлдвэрлэлийн аюулгүй чиглүүлэгч юм. Moxa-ийн EDR цуврал үйлдвэрлэлийн аюулгүй чиглүүлэгчид нь өгөгдөл дамжуулах хурдыг хадгалахын зэрэгцээ чухал байгууламжийн хяналтын сүлжээг хамгаалдаг. Эдгээр нь автоматжуулалтын сүлжээнд тусгайлан зориулагдсан бөгөөд үйлдвэрлэлийн галт хана, VPN, чиглүүлэгч болон L2 холболтыг хослуулсан нэгдсэн кибер аюулгүй байдлын шийдлүүд юм...
-
Онцлог ба давуу талууд Хэрэглэгчийн тодорхойлж болох Modbus TCP Slave хаяглалт IIoT програмуудад зориулсан RESTful API-г дэмждэг EtherNet/IP адаптерийг дэмждэг Daisy гинжин хэлхээний топологийн 2 порттой Ethernet унтраалга Peer-to-peer харилцаа холбооны тусламжтайгаар цаг хугацаа болон холболтын зардлыг хэмнэдэг MX-AOPC UA сервертэй идэвхтэй харилцаа холбоо SNMP v1/v2c-г дэмждэг ioSearch хэрэгслээр хялбархан масс байршуулалт болон тохиргоо Вэб хөтөчөөр дамжуулан ээлтэй тохиргоо Энгийн...
-
Weidmuller D цувралын реле: Өндөр үр ашигтай универсал үйлдвэрлэлийн реле. D-SERIES реле нь өндөр үр ашиг шаардлагатай үйлдвэрлэлийн автоматжуулалтын хэрэглээнд түгээмэл ашиглахаар бүтээгдсэн. Эдгээр нь олон шинэлэг функцтэй бөгөөд хамгийн олон төрлийн хэрэглээнд зориулсан маш олон тооны хувилбарууд болон өргөн хүрээний загвараар байдаг. Төрөл бүрийн холбоо барих материалын (AgNi болон AgSnO гэх мэт) ачаар D-SERIES бүтээгдэхүүн...