Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Терминалууд Хөндлөн холбогч
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл
| Хувилбар | W цуврал, хөндлөн холбогч, терминалуудад зориулсан, туйлуудын тоо: 5 |
| Захиалгын дугаар | 1062660000 |
| Төрөл | WQV 6/5 |
| GTIN (EAN) | 4008190176914 |
| Тоо ширхэг | 50 ширхэг. |
Хэмжээ ба жин
| Гүн | 18 мм |
| Гүн (инч) | 0.709 инч |
| Өндөр | 37.8 мм |
| Өндөр (инч) | 1.488 инч |
| Өргөн | 7.6 мм |
| Өргөн (инч) | 0.299 инч |
| Цэвэр жин | 8.2 гр |
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
| Захиалгын дугаар | Төрөл |
| 1052360000 | WQV 6/2 |
| 1052260000 | WQV 6/10 |
| 1062850000 | WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | WQV 6/12 |
| 1062820000 | WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | WQV 6/3 |
| 1062830000 | WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | WQV 6/4 |
| 1062840000 | WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | WQV 6/5 |
| 1062670000 | WQV 6/6 |
| 1062680000 | WQV 6/7 |
Өмнөх: Weidmuller WQV 6/4 1054860000 Терминалууд Хөндлөн холбогч Дараагийнх нь: Weidmuller WQV 6/6 1062670000 Терминалууд Хөндлөн холбогч
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Weidmuller W цуврал терминалын тэмдэгтүүд Ургамлын аюулгүй байдал, бэлэн байдлыг үргэлж баталгаажуулах ёстой. Аюулгүй байдлын функцийг сайтар төлөвлөх, суурилуулах нь онцгой чухал үүрэг гүйцэтгэдэг. Ажилтнуудын хамгаалалтын хувьд бид янз бүрийн холболтын технологид зориулсан олон төрлийн PE терминалын блокуудыг санал болгодог. Манай өргөн хүрээний KLBU бамбай холболтын тусламжтайгаар та уян хатан, өөрөө тохируулдаг бамбай холбоо барих боломжтой...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В Захиалгын дугаар 1469560000 Төрөл PRO ECO3 960W 24V 40A GTIN (EAN) 4050118275728 Тоо ширхэг 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 120 мм Гүн (инч) 4.724 инч Өндөр 125 мм Өндөр (инч) 4.921 инч Өргөн 160 мм Өргөн (инч) 6.299 инч Цэвэр жин 2,899 гр ...
-
HARTING технологи нь хэрэглэгчдэд нэмэлт үнэ цэнийг бий болгодог. HARTING-ийн технологиуд дэлхий даяар үйл ажиллагаагаа явуулж байна. HARTING-ийн оршихуй нь ухаалаг холбогч, ухаалаг дэд бүтцийн шийдлүүд болон нарийн төвөгтэй сүлжээний системүүдээр ажилладаг жигд ажиллагаатай системүүдийг илэрхийлдэг. Үйлчлүүлэгчидтэйгээ олон жилийн нягт, итгэлцэлд суурилсан хамтын ажиллагааны явцад HARTING Technology Group нь холбогч төхөөрөмжийн чиглэлээр дэлхий даяар тэргүүлэгч мэргэжилтнүүдийн нэг болсон...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В Захиалгын дугаар 1478170000 Төрөл PRO MAX3 120W 24V 5A GTIN (EAN) 4050118285963 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 125 мм Гүн (инч) 4.921 инч Өндөр 130 мм Өндөр (инч) 5.118 инч Өргөн 40 мм Өргөн (инч) 1.575 инч Цэвэр жин 783 гр ...
-
Оршил DIN төмөр замын цахилгаан хангамжийн NDR цуврал нь үйлдвэрлэлийн зориулалтаар тусгайлан бүтээгдсэн. 40-63 мм-ийн нимгэн хэлбэр хүчин зүйл нь цахилгаан хангамжийг шүүгээ гэх мэт жижиг, хязгаарлагдмал орон зайд хялбархан суурилуулах боломжийг олгодог. -20-70°C өргөн ажиллах температурын хүрээ нь тэдгээрийг хатуу ширүүн орчинд ажиллах чадвартай гэсэн үг юм. Төхөөрөмжүүд нь металл гэртэй, 90... хүртэлх хувьсах оролтын хүрээтэй хувьсах гүйдлийн оролттой.
-
Вайдмюллерийн хавчаарлах хэрэгсэл Хуванцар хүзүүвчтэй болон хүзүүвчгүй утсан үзүүрийн феррулуудад зориулсан хавчаарлах хэрэгсэл Ратчет нь нарийн хавчаарлахыг баталгаажуулдаг Буруу ажиллагаа хийгдсэн тохиолдолд суллах сонголт Тусгаарлагчийг хуулж авсны дараа тохиромжтой контакт эсвэл утсан үзүүрийн феррулыг кабелийн үзүүрт хавчаарлаж болно. Хавчаарлах нь дамжуулагч болон контактын хооронд найдвартай холболт үүсгэдэг бөгөөд гагнуурыг ихэвчлэн орлодог. Хавчаарлах нь нэгэн төрлийн...