Weidmuller SCHT 5S 1631930000 Терминал тэмдэглэгээ
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Өгөгдлийн хуудас
| Хувилбар | SCHT, Терминал тэмдэглэгээ, 44.5 x 9.5 мм, мм-ийн алхам (P): 5.00 Weidmueller, шаргал |
| Захиалгын дугаар | 1631930000 |
| Төрөл | SCHT 5 S |
| GTIN (EAN) | 4008190206680 |
| Тоо ширхэг | 20 зүйл |
| Өндөр | 44.5 мм |
| Өндөр (инч) | 1.752 инч |
| Өргөн | 9.5 мм |
| Өргөн (инч) | 0.374 инч |
| Цэвэр жин | 3.64 гр |
| Ашиглалтын температурын хүрээ | -40...100 °C |
| RoHS-ийн нийцлийн байдал | Чөлөөлөлтгүйгээр нийцэж байна |
| SVHC-д хүрэх | 0.1 жингийн%-иас дээш SVHC агуулаагүй |
| Аппликейшн/үйлдвэрлэгч | Вайдмюллер |
| Өнгө | шаргал |
| Галоген | No |
| Материал | Полиамид 66 |
| Нэгж бүрийн тэмдэглэгээний тоо | 1 Бүрэлдэхүүн хэсэг = Терминалын тэмдэглэгээ |
| Сав баглаа боодлын нэгж дэх тэмдэглэгээний тоо | -
- Нийлүүлэлтийн хэлбэр:
- Бүрэлдэхүүн хэсэг
|
| Ашиглалтын температурын хүрээ | -40...100 °C |
| Ашиглалтын температурын хүрээ, хамгийн их | 100 °C |
| Ашиглалтын температурын хүрээ, мин. | -40 °C |
| Хэвлэлийн чиглэл | хэвтээ ба босоо |
| Хэвлэсэн тэмдэгтүүд | үгүй |
| Хэвлэх төрөл | төвийг сахисан |
| UL 94 шатамхай чанарын үнэлгээ | V-2 |
| Өргөн | 9.5 мм |
| Өнгөний хэмжээ (мм) (P) | 5 мм |
Өмнөх: Weidmuller PZ 10 SQR 1445080000 Шахуургын багаж Дараагийнх нь: Weidmuller PZ 50 9006450000 Шахуургын багаж
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
SIEMENS 6ES7531-7KF00-0AB0 Бүтээгдэхүүний дугаар (Зах зээлийн дугаар) 6ES7531-7KF00-0AB0 Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт SIMATIC S7-1500 аналог оролтын модуль AI 8xU/I/RTD/TC ST, 16 битийн нягтрал, нарийвчлал 0.3%, 8 сувагтай бүлэгт; RTD хэмжилтийн 4 суваг, нийтлэг горимын хүчдэл 10 В; Оношлогоо; Тоног төхөөрөмжийн тасалдал; Тэжээлийн элемент, бамбай хаалт болон бамбай терминалыг багтаасан хүргэлт: Урд холбогч (шураг терминал эсвэл түлхэх-...
-
Weidmuller WQV цуврал терминалын хөндлөн холбогч Weidmüller нь шураг холболтын терминалын блокуудад зориулсан залгуур болон шурагтай хөндлөн холболтын системийг санал болгодог. Залгууртай хөндлөн холболтууд нь хялбар харьцах, хурдан суурилуулах онцлогтой. Энэ нь шурагтай шийдлүүдтэй харьцуулахад угсралтын явцад маш их цаг хэмнэдэг. Энэ нь мөн бүх туйлууд үргэлж найдвартай холбоо барихыг баталгаажуулдаг. Хөндлөн холболтыг суурилуулах, солих F...
-
Weidmuller W цувралын терминалын блокуудын тэмдэгтүүд Төрөл бүрийн хэрэглээний стандартын дагуу олон тооны үндэсний болон олон улсын зөвшөөрөл, мэргэшлийн гэрчилгээ нь W цувралыг ялангуяа хүнд нөхцөлд бүх нийтийн холболтын шийдэл болгодог. Шураг холболт нь найдвартай байдал, үйл ажиллагааны хувьд нарийн шаардлагыг хангахын тулд удаан хугацаанд тогтсон холболтын элемент байсаар ирсэн. Манай W цуврал нь одоо ч гэсэн тохируулагдсан...
-
WAGO I/O System 750/753 хянагч Төрөл бүрийн хэрэглээнд зориулсан төвлөрсөн бус захын төхөөрөмжүүд: WAGO-ийн алсын I/O систем нь автоматжуулалтын хэрэгцээ болон шаардлагатай бүх холбооны автобусыг хангахын тулд 500 гаруй I/O модуль, програмчлагдах хянагч болон холбооны модулиудтай. Бүх онцлог шинж чанарууд. Давуу тал: Хамгийн олон холбооны автобусыг дэмждэг - бүх стандарт нээлттэй холбооны протоколууд болон ETHERNET стандартуудтай нийцдэг Өргөн хүрээний I/O модулиуд ...
-
HARTING технологи нь хэрэглэгчдэд нэмэлт үнэ цэнийг бий болгодог. HARTING-ийн технологиуд дэлхий даяар үйл ажиллагаагаа явуулж байна. HARTING-ийн оршихуй нь ухаалаг холбогч, ухаалаг дэд бүтцийн шийдлүүд болон нарийн төвөгтэй сүлжээний системүүдээр ажилладаг жигд ажиллагаатай системүүдийг илэрхийлдэг. Үйлчлүүлэгчидтэйгээ олон жилийн нягт, итгэлцэлд суурилсан хамтын ажиллагааны явцад HARTING Technology Group нь холбогч төхөөрөмжийн чиглэлээр дэлхий даяар тэргүүлэгч мэргэжилтнүүдийн нэг болсон...
-
HARTING технологи нь хэрэглэгчдэд нэмэлт үнэ цэнийг бий болгодог. HARTING-ийн технологиуд дэлхий даяар үйл ажиллагаагаа явуулж байна. HARTING-ийн оршихуй нь ухаалаг холбогч, ухаалаг дэд бүтцийн шийдлүүд болон нарийн төвөгтэй сүлжээний системүүдээр ажилладаг жигд ажиллагаатай системүүдийг илэрхийлдэг. Үйлчлүүлэгчидтэйгээ олон жилийн нягт, итгэлцэлд суурилсан хамтын ажиллагааны явцад HARTING Technology Group нь холбогч төхөөрөмжийн чиглэлээр дэлхий даяар тэргүүлэгч мэргэжилтнүүдийн нэг болсон...