Weidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000 Цахилгаан хангамж
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Өгөгдлийн хуудас
| Хувилбар | Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В |
| Захиалгын дугаар | 3025620000 |
| Төрөл | PRO ECO3 120W 24V 5A II |
| GTIN (EAN) | 4099986952010 |
| Тоо ширхэг | 1 зүйл |
| Гүн | 125 мм |
| Гүн (инч) | 4.921 инч |
| 130 мм |
| Өндөр (инч) | 5.118 инч |
| Өргөн | 31 мм |
| Өргөн (инч) | 1.22 инч |
| Цэвэр жин | 565 гр |
| Хадгалах температур | -40 °C...85 °C |
| Ашиглалтын температур | -25 °C...70 °C |
| Эхлүүлэх | ≥ -40 °C |
| Чийгшил | 5…95% харьцангуй чийгшил, конденсацгүй |
| RoHS-ийн нийцлийн байдал | Чөлөөлөлттэй нийцэж байна |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт (хамааралтай/мэдэгдэж байгаа бол) | 6c, 7a, 7cI |
| SVHC-д хүрэх | Хариулагч 7439-92-1 Хар тугалганы исэл 1317-36-8 |
Weidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000 Холбогдох загварууд
Өмнөх: Weidmuller IE-SW-VL16-16TX 1241000000 Сүлжээний шилжүүлэгч Дараагийнх нь: Weidmuller IE-SW-BL05T-4TX-1SC 1286550000 Удирдлагагүй сүлжээний шилжүүлэгч
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В Захиалгын дугаар 2466850000 Төрөл PRO TOP1 72W 24V 3A GTIN (EAN) 4050118481440 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 125 мм Гүн (инч) 4.921 инч Өндөр 130 мм Өндөр (инч) 5.118 инч Өргөн 35 мм Өргөн (инч) 1.378 инч Цэвэр жин 650 гр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В Захиалгын дугаар 1469550000 Төрөл PRO ECO3 480W 24V 20A GTIN (EAN) 4050118275742 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 120 мм Гүн (инч) 4.724 инч Өндөр 125 мм Өндөр (инч) 4.921 инч Өргөн 100 мм Өргөн (инч) 3.937 инч Цэвэр жин 1,300 гр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 24 В Захиалгын дугаар 1469520000 Төрөл PRO ECO 960W 24V 40A GTIN (EAN) 4050118275704 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 120 мм Гүн (инч) 4.724 инч Өндөр 125 мм Өндөр (инч) 4.921 инч Өргөн 160 мм Өргөн (инч) 6.299 инч Цэвэр жин 3,190 гр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 12 В Захиалгын дугаар 2838510000 Төрөл PRO BAS 30W 12V 2.6A GTIN (EAN) 4064675444206 Тоо ширхэг 1 ST Хэмжээ ба жин Гүн 85 мм Гүн (инч) 3.346 инч Өндөр 90 мм Өндөр (инч) 3.543 инч Өргөн 23 мм Өргөн (инч) 0.906 инч Цэвэр жин 163 гр Weidmul...
-
Weidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000 Цахилгаан хангамж Шинэ PROeco 2-р үеийн цахилгаан хангамж нь автоматжуулалтын хэрэглээний хүртээмжийг дээд зэргээр нэмэгдүүлдэг. Арван хоёр хэсэгтэй цуврал нь стандарт функцуудыг санал болгодог: өндөр гүйцэтгэл, үр ашиг, олон системд тохиромжтой. Гурван өнгийн LED нь үйлчилгээний үйл ажиллагаа болон PROeco төхөөрөмжүүдийн интеграцийг онцгой хялбар болгодог. Цуврал нь DC UPS, электрон ачааллын хянагчтай нийцдэг...
-
Weidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 Цахилгаан хангамж Шинэ PROeco 2-р үеийн цахилгаан хангамж нь автоматжуулалтын хэрэглээний хүртээмжийг дээд зэргээр нэмэгдүүлдэг. Арван хоёр хэсэгтэй цуврал нь стандарт функцуудыг санал болгодог: өндөр гүйцэтгэл, үр ашиг, олон системд тохиромжтой. Гурван өнгийн LED нь үйлчилгээний үйл ажиллагаа болон PROeco төхөөрөмжүүдийн интеграцийг онцгой хялбар болгодог. Цуврал нь DC UPS, электрон ачааллын хяналттай нийцдэг...