Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE унтраалга
Товч тайлбар:
PoE-тэй/PoE-гүй Хурдан Ethernet портууд RS20 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 4-25 портын нягтралтай бөгөөд өөр өөр Fast Ethernet uplink портуудтай - бүгд зэс, эсвэл 1, 2 эсвэл 3 шилэн порттой байдаг. Шилэн портууд нь олон горимтой болон/эсвэл дан горимтой байдаг. PoE-тэй/PoE-гүй Гигабит Ethernet портууд RS30 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 2 Гигабит порт болон 8, 16 эсвэл 24 Хурдан Ethernet порттой 8-24 портын нягтралтай. Тохиргоонд TX эсвэл SFP үүртэй 2 Гигабит порт багтсан болно. RS40 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 9 Гигабит порт багтаах боломжтой. Тохиргоонд 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 болон FE/GE-SFP үүр) болон 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 портууд багтсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүн тайлбар
| Тайлбар | DIN төмөр замын дэлгүүр болон урагш шилжихэд зориулсан хурдан Ethernet шилжүүлэгч, сэнсгүй дизайн; Програм хангамжийн 2-р давхаргыг сайжруулсан |
| Эд ангийн дугаар | 943434045 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 24 порт: 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй |
| V.24 интерфэйс | 1 x RJ11 залгуур |
| USB интерфэйс | Автомат тохиргооны адаптер ACA21-USB-г холбох 1 x USB |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP) | 1-р боомт - 22: 0 - 100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm | Дээш чиглэсэн холбоос 1: 0 - 32.5 км, 1300 нм-д 16 дБ холбоосны төсөв, A = 0.4 дБ/км, 3 дБ нөөц, D = 3.5 пс/(нм x км) \\\ Дээш чиглэсэн холбоос 2: 0 - 32.5 км, 1300 нм-д 16 дБ холбоосны төсөв, A = 0.4 дБ/км, 3 дБ нөөц, D = 3.5 пс/(нм x км) |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
| Цагирагийн бүтэц (HIPER-Ring) тоон унтраалга | 50 (дахин тохируулах хугацаа 0.3 сек.) |
Хүч чадал шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | 12/24/48V DC (9,6-60)V болон 24V AC (18-30)V (илүүдэл) |
| Цахилгаан зарцуулалт | хамгийн ихдээ 14.5 Вт |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 52.9 |
Програм хангамж
| Шилжүүлэлт | Сургалтыг идэвхгүй болгох (төвийн функц), Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Нэг дамжуулалт/Олон дамжуулалттай хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Порт тус бүрийн гаралтын нэвтрүүлгийн хязгаарлагч, Урсгалын хяналт (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Менежер), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), Redundant Network Coupling, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Хамгаалалт, MRP дээгүүрх RSTP |
| Менежмент | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Оношлогоо | Хаягийн зөрчлийг удирдах, Хаягийг дахин сурах илрүүлэлт, Дохионы холбоо барих, Төхөөрөмжийн төлөвийн заалт, LED, Syslog, Хоёр талт тохиромжгүй байдлыг илрүүлэх, RMON (1,2,3,9), Портын толин тусгал 1:1, Портын толин тусгал 8:1, Системийн мэдээлэл, Хүйтэн асаалтын өөрийгөө шалгах, SFP удирдлага, Шилжүүлэгчийн хаяг |
| Тохиргоо | ACA11 Хязгаарлагдмал Автомат Тохиргооны Адаптер (RS20/30/40, MS20/30), Буцаалтын Автомат Тохиргоо (буцаах), Хурууны Хээний Тохиргоо, BOOTP/DHCP Клиенттэй Автомат тохиргоо, ACA21/22 автомат тохиргооны адаптер (USB), HiDiscovery, 82-р сонголттой DHCP реле, командын мөрийн интерфэйс (CLI), бүрэн хэмжээний MIB дэмжлэг, вэбд суурилсан удирдлага, контекстэд мэдрэмтгий тусламж |
| Аюулгүй байдал | IP дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, SNMP бүртгэл, орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, анх нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол | SNTP үйлчлүүлэгч, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд | EtherNet/IP протокол, PROFINET IO протокол |
| Бусад | Гараар кабель гатлах |
| Урьдчилсан тохиргоо | Стандарт |
Орчин нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | 0-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -40-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 10-95 % |
Механик барилга байгууламж
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Жин | 650 гр |
| Суурилуулалт | DIN төмөр зам |
| Хамгаалалтын ангилал | IP20 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ | 1 мм, 2 Гц-13.2 Гц, 90 минут; 0.7 г, 13.2 Гц-100 Гц, 90 минут; 3.5 мм, 3 Гц-9 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин; 1 г, 9 Гц-150 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 цочрол | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 электростатик цэнэг алдалт (ESD) | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 хурдан шилжилт (тэсрэлт) | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 1 кВ-ын өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга), 1 кВ (шугам/шугам), 1 кВ өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-6 Дамжуулсан дархлаа | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032 | EN 55032 А ангилал |
| FCC CFR47 15-р хэсэг | FCC 47CFR 15-р хэсэг, А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Үйлдвэрийн хяналтын тоног төхөөрөмжийн аюулгүй байдал | cUL 508 |
| Аюултай байршил | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann BRS20-4TX (Бүтээгдэхүүний код BRS20-040099...
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүн: BRS20-4TX Тохируулагч: BRS20-4TX Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл BRS20-4TX (Бүтээгдэхүүний код: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй загвар Хурдан Ethernet Төрөл Програм хангамжийн хувилбар HiOS10.0.00 Эд ангийн дугаар 942170001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 4 порт: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан...
-
Hirschmann OCTOPUS-8M Удирдлагатай P67 Switch 8 порт...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: OCTOPUS 8M Тайлбар: OCTOPUS унтраалга нь хүнд хэцүү орчны нөхцөлд гадаа ашиглахад тохиромжтой. Салбарын ердийн зөвшөөрлийн улмаас тэдгээрийг тээврийн хэрэглээнд (E1), мөн галт тэрэг (EN 50155) болон хөлөг онгоцонд (GL) ашиглаж болно. Эд ангийн дугаар: 943931001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт uplink портуудад 8 порт: 10/100 BASE-TX, M12 "D" кодчилолтой, 4 туйлт 8 x 10/...
-
Hirschmann RS20-0800M4M4SDAE Удирдлагатай унтраалга
Тайлбар Бүтээгдэхүүн: RS20-0800M4M4SDAE Тохируулагч: RS20-0800M4M4SDAE Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замын агуулах болон урагш шилжих, сэнсгүй загварт зориулсан хурдан Ethernet шилжүүлэгч; Програм хангамжийн давхаргын 2-р сайжруулсан эд ангийн дугаар 943434017 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 8 порт: 6 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-ST; Uplink 2: 1 x 100BASE-...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
Худалдаанд гарсан огноо Техникийн үзүүлэлтүүд Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй загвар Хурдан Ethernet Төрөл Програм хангамжийн хувилбар HiOS 09.6.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 20 порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s шилэн кабель; 1. Дээш холболт: 2 x SFP үүр (100 Mbit/s); 2. Дээш холболт: 2 x SFP үүр (100 Mbit/s) Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6...
-
Хиршманн M-SFP-SX/LC SFP дамжуулагч
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: M-SFP-SX/LC, SFP Transceiver SX Тайлбар: SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Transceiver MM Эд ангийн дугаар: 943014001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: LC холбогчтой 1 x 1000 Mbit/s Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm: 0 - 550 м (850 nm = 0 - 7,5 dB үед холболтын төсөв; A = 3,0 dB/km; BLP = 400 MHz*km) Олон горимт шилэн кабель...
-
Hirschmann DRAGON MACH4000-52G-L2A унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: DRAGON MACH4000-52G-L2A Нэр: DRAGON MACH4000-52G-L2A Тайлбар: 52x хүртэлх GE порттой бүрэн Гигабит Ethernet Backbone Switch, модульчлагдсан дизайн, суурилуулсан сэнсний хэсэг, шугамын карт болон цахилгаан хангамжийн үүрэнд зориулсан сохор самбарууд багтсан, дэвшилтэт 2-р түвшний HiOS функцууд Програм хангамжийн хувилбар: HiOS 09.0.06 Эд ангийн дугаар: 942318001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт 52 хүртэлх порт, Үндсэн нэгж 4 тогтмол порт:...


