Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR унтраалга
Товч тайлбар:
GREYHOUND 105/106 унтраалгын уян хатан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Аж үйлдвэрийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулснаар эдгээр унтраалга нь танд төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг сонгох боломжийг олгодог бөгөөд тэр ч байтугай GREYHOUND 105/106 цувралыг гол унтраалга болгон ашиглах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүн тайлбар
| Төрөл | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Тайлбар | GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурь, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE загвар |
| Програм хангамжийн хувилбар | HiOS 9.4.01 |
| Эд ангийн дугаар | 942287013 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x FE/GE TX порт + 16x FE/GE TX порт |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: IEC залгуур, Дохионы холбоо барих утас: 2 зүү залгуурын терминалын блок, Цахилгаан хангамжийн оролт 2: IEC залгуур |
| SD картны үүр | ACA31 автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x SD картны үүр |
| USB-C | Орон нутгийн удирдлагад зориулсан 1 x USB-C (үйлчлүүлэгч) |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP) | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч) | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
Хүч чадал шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц, Цахилгаан хангамжийн оролт 2: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Цахилгаан зарцуулалт | Хамгийн ихдээ 35Вт чадалтай нэг тэжээлийн эх үүсвэртэй үндсэн төхөөрөмж |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 120 |
Програм хангамж
| Шилжүүлэлт | Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Unicast/Multicast хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Интерфэйсийн итгэлцлийн горим, CoS дарааллын менежмент, Дараалал үүсгэх / Хамгийн их дарааллын зурвасын өргөн, Урсгалын хяналт (802.3X), Гарах интерфэйсийн хэлбэржүүлэх, Орох шуурганы хамгаалалт, Том хүрээ, VLAN (802.1Q), VLAN Мэдэхгүй горим, GARP VLAN бүртгэлийн протокол (GVRP), Дуут VLAN, GARP олон дамжуулалтын бүртгэлийн протокол (GMRP), VLAN тутамд IGMP тагнах/асуулга хийх (v1/v2/v3), Үл мэдэгдэх олон дамжуулалтын шүүлтүүр, Олон VLAN бүртгэлийн протокол (MVRP), Олон MAC бүртгэлийн протокол (MMRP), Олон бүртгэлийн протокол (MRP), IP Ingress DiffServ ангилал ба хяналт, IP Egress DiffServ ангилал ба хяналт, Протокол дээр суурилсан VLAN, MAC дээр суурилсан VLAN, IP дэд сүлжээнд суурилсан VLAN |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP-тай холбоос нэгтгэх, холбоос нөөцлөлт, медиа нөөцлөлтийн протокол (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP хамгаалалт, VRRP, VRRP мөрдөх, HiVRRP (VRRP сайжруулалт) |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | -10 - +60 |
| Тэмдэглэл | 837 450 |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -20 - +70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 5-90 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 444 x 44 x 355 мм |
| Жин | 5 кг гэж тооцоолсон |
| Суурилуулалт | Тавиурын бэхэлгээ |
| Хамгаалалтын ангилал | IP30 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 цочрол | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 цахилгаан статик цэнэг алдалт (ESD) | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан дамжуулагч (тэсрэлт) | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 4 кВ-ын STP өгөгдлийн шугам, 2 кВ-ын UTP өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга) болон 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулах дархлаа | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032 | EN 55032 А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Мэдээллийн технологийн тоног төхөөрөмжийн аюулгүй байдал | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 цуврал GREYHOUND унтраалгын бэлэн загварууд
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann GECKO 4TX Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр зам-S...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: GECKO 4TX Тайлбар: Хөнгөн удирдлагатай аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, Ethernet/Хурдан Ethernet унтраалга, Хадгалах болон урагшлуулах горим, сэнсгүй загвар. Эд ангийн дугаар: 942104003 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: 4 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих: 1 x залгуур ...
-
Hirschmann OCTOPUS 16M Удирдлагатай IP67 Switch 16 P...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: OCTOPUS 16M Тайлбар: OCTOPUS унтраалга нь хүнд хэцүү орчны нөхцөлд гадаа ашиглахад тохиромжтой. Салбарын ердийн зөвшөөрлийн улмаас тэдгээрийг тээврийн хэрэглээнд (E1), мөн галт тэрэг (EN 50155) болон хөлөг онгоцонд (GL) ашиглаж болно. Эд ангийн дугаар: 943912001 Бэлэн байдал: Сүүлийн захиалгын огноо: 2023 оны 12-р сарын 31 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт uplink портуудад 16 порт: 10/10...
-
Hirschmann GRS1042-AT2ZSHH00Z9HHSE3AMR GREYHOUN...
Оршил GREYHOUND 1040 унтраалгын уян хатан, модульчлагдсан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Хатуу үйлдвэрлэлийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулдаг эдгээр унтраалга нь талбай дээр сольж болох цахилгаан хангамжтай. Нэмж дурдахад хоёр медиа модуль нь төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг тохируулах боломжийг танд олгоно –...
-
Hirschmann M-SFP-LX+/LC SFP дамжуулагч
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: M-SFP-LX+/LC, SFP дамжуулагч Тайлбар: SFP Шилэн кабель Гигабит Ethernet дамжуулагч SM Эд ангийн дугаар: 942023001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: LC холбогчтой 1 x 1000 Mbit/s Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Нэг горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: 14 - 42 км (1310 nm = 5 - 20 dB холболтын төсөв; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps/(nm*km)) Цахилгаан эрчим хүчний хэрэгцээ...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2S Ethernet ...
Тайлбар Бүтээгдэхүүн: RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2SXX.X.XX Тохируулагч: RED - Нэмэлт шилжүүлэгчийн тохируулагч Бүтээгдэхүүний тайлбар Тайлбар Удирдлагатай, Аж үйлдвэрийн шилжүүлэгч DIN төмөр зам, сэнсгүй загвар, Хурдан Ethernet төрөл, сайжруулсан нөөцлөлттэй (PRP, Хурдан MRP, HSR, DLR), HiOS Layer 2 Стандарт Програм хангамжийн хувилбар HiOS 07.1.08 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 4 порт: 4x 10/100 Mbit/s Twisted Pair / RJ45 Цахилгаан шаардлагатай...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Модульчлагдсан удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, HiOS Хувилбар 8.7 Эд ангийн дугаар 942135001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 28 хүртэлх порт Үндсэн нэгж 12 тогтмол порт: 4 x GE/2.5GE SFP үүр дээр нэмэх нь 2 x FE/GE SFP дээр нэмэх нь 6 x FE/GE TX хоёр медиа модулийн үүртэй өргөтгөх боломжтой; Модуль тус бүрт 8 FE/GE порт Дэлгэрэнгүй интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих Цахилгаан...


