Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A унтраалга
Товч тайлбар:
GREYHOUND 105/106 унтраалгын уян хатан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Аж үйлдвэрийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулснаар эдгээр унтраалга нь танд төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг сонгох боломжийг олгодог бөгөөд тэр ч байтугай GREYHOUND 105/106 цувралыг гол унтраалга болгон ашиглах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүн тайлбар
| Төрөл | GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тайлбар | GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурь, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE загвар |
| Програм хангамжийн хувилбар | HiOS 9.4.01 |
| Эд ангийн дугаар | 942 287 002 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x FE/GE TX порт + 16x FE/GE TX порт |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: IEC залгуур, Дохионы холбоо барих утас: 2 зүү залгуурын терминалын блок, Цахилгаан хангамжийн оролт 2: IEC залгуур |
| SD картны үүр | ACA31 автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x SD картны үүр |
| USB-C | Орон нутгийн удирдлагад зориулсан 1 x USB-C (үйлчлүүлэгч) |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP) | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч) | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
Хүч чадал шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц, Цахилгаан хангамжийн оролт 2: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Цахилгаан зарцуулалт | Хамгийн ихдээ 35Вт чадалтай нэг тэжээлийн эх үүсвэртэй үндсэн төхөөрөмж |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 120 |
Програм хангамж
|
Шилжүүлэлт | Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Unicast/Multicast хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Интерфэйсийн итгэлцлийн горим, CoS дарааллын менежмент, Дараалал үүсгэх / Хамгийн их дарааллын зурвасын өргөн, Урсгалын хяналт (802.3X), Гарах интерфэйсийн хэлбэржүүлэлт, Орох шуурганы хамгаалалт, Том хүрээ, VLAN (802.1Q), VLAN Мэдэхгүй горим, GARP VLAN бүртгэлийн протокол (GVRP), Дуут VLAN, GARP олон дамжуулалтын бүртгэлийн протокол (GMRP), VLAN тутамд IGMP тагнах/асуулга хийх (v1/v2/v3), Үл мэдэгдэх олон дамжуулалтын шүүлтүүр, Олон VLAN бүртгэлийн протокол (MVRP), Олон MAC бүртгэлийн протокол (MMRP), Олон бүртгэлийн протокол (MRP), IP Ingress DiffServ ангилал ба хяналт, IP Egress DiffServ ангилал ба хяналт, Протокол дээр суурилсан VLAN, MAC дээр суурилсан VLAN, IP дэд сүлжээнд суурилсан VLAN, Давхар VLAN шошгололт |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP-тай холбоос нэгтгэх, холбоос нөөцлөлт, медиа нөөцлөлтийн протокол (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP хамгаалалтууд |
| Менежмент | Хос програм хангамжийн дүрсний дэмжлэг, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 менежмент, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиент, OPC-UA сервер |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | -10 - +60 |
| Тэмдэглэл | 837 450 |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -20 - +70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 5-90 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 444 x 44 x 355 мм |
| Жин | 5 кг гэж тооцоолсон |
| Суурилуулалт | Тавиурын бэхэлгээ |
| Хамгаалалтын ангилал | IP30 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 цочрол | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 электростатик цэнэг алдалт (ESD) | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан түр зуурын (тэсрэлт) | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 4 кВ-ын STP өгөгдлийн шугам, 2 кВ-ын UTP өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга) болон 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулсан дархлаа | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032 | EN 55032 А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Мэдээллийн технологийн тоног төхөөрөмжийн аюулгүй байдал | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 цуврал GREYHOUND унтраалгын бэлэн загварууд
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann M4-S-AC/DC 300W цахилгаан хангамж
Танилцуулга Hirschmann M4-S-ACDC 300W нь MACH4002 унтраалгын явах эд ангийн цахилгаан хангамж юм. Hirschmann нь шинийг санаачилж, өсөж, хувирсаар байна. Ирэх жилийн турш Hirschmann-ы тэмдэглэж байгаачлан Hirschmann нь өөрсдийгөө инновацид дахин зориулсаар байна. Hirschmann нь үйлчлүүлэгчиддээ үргэлж бүтээлч, цогц технологийн шийдлүүдийг санал болгох болно. Манай оролцогч талууд шинэ зүйлсийг харах болно гэж найдаж болно: Шинэ хэрэглэгчийн инновацийн төвүүд ...
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-04T1M29999TWVHHHH Хүнгүй...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, тохиргоонд зориулсан USB интерфэйс, Хурдан Ethernet портын төрөл ба тоо хэмжээ 4 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал, 1 x 100BASE-FX, MM кабель, SC залгуурууд Бусад интерфэйсүүд ...
-
Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9 Media Modu...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар GREYHOUND1042 Гигабит Ethernet медиа модуль Портын төрөл ба тоо хэмжээ 8 порт FE/GE; 2x FE/GE SFP үүр; 2x FE/GE SFP үүр; 2x FE/GE, RJ45; 2x FE/GE, RJ45 Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Эрчилсэн хос (TP) порт 2 ба 4: 0-100 м; 6 ба 8 порт: 0-100 м; Дан горимын шилэн кабель (SM) 9/125 µm порт 1 ба 3: SFP модулиудыг үзнэ үү; 5 ба 7 порт: SFP модулиудыг үзнэ үү; Дан горимын шилэн кабель (LH) 9/125...
-
Hirschmann MACH104-16TX-PoEP удирддаг Гигабит Sw...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: MACH104-16TX-PoEP Удирдлагатай 20 порттой бүтэн гигабит 19" PoEP-тэй унтраалга Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: 20 порттой гигабит Ethernet аж үйлдвэрийн ажлын хэсгийн унтраалга (16 x GE TX PoEPlus порт, 4 x GE SFP комбо порт), удирдлагатай, Програм хангамжийн 2-р түвшний мэргэжлийн, Хадгалах ба дамжуулах шилжүүлэлт, IPv6 бэлэн эд ангийн дугаар: 942030001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт 20 порт; 16x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) Po...
-
Hirschmann SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH Хүнгүй...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: SSR40-8TX Тохируулагч: SSR40-8TX Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл SSR40-8TX (Бүтээгдэхүүний код: SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH) Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, Бүтэн Гигабит Ethernet, Бүтэн Гигабит Ethernet Эд ангийн дугаар 942335004 Портын төрөл ба тоо хэмжээ 8 x 10/100/1000BASE-T, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо,...
-
Hirschmann RS20-0800M2M2SDAPHH мэргэжлийн унтраалга
Танилцуулга Hirschmann RS20-0800M2M2SDAPHH нь PoE-тэй/PoE-гүй Fast Ethernet портууд юм. RS20 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 4-25 портын нягтралтай бөгөөд янз бүрийн Fast Ethernet uplink портуудтай байдаг - бүгд зэс, эсвэл 1, 2 эсвэл 3 шилэн кабелийн портууд. Шилэн кабелийн портууд нь олон горимтой болон/эсвэл дан горимтой байдаг. PoE-тэй/PoE-гүй Гигабит Ethernet портууд RS30 авсаархан OpenRail удирдлагатай E...


