Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A унтраалга
Товч тайлбар:
GREYHOUND 105/106 унтраалгын уян хатан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Аж үйлдвэрийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулснаар эдгээр унтраалга нь танд төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг сонгох боломжийг олгодог бөгөөд тэр ч байтугай GREYHOUND 105/106 цувралыг гол унтраалга болгон ашиглах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүн тайлбар
| Төрөл | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тайлбар | GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурь, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE загвар |
| Програм хангамжийн хувилбар | HiOS 9.4.01 |
| Эд ангийн дугаар | 942 287 001 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x FE/GE TX порт + 16x FE/GE TX порт |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: IEC залгуур, Дохионы холбоо барих: 2 зүү залгуурын терминалын блок |
| SD картны үүр | ACA31 автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x SD картны үүр |
| USB-C | Орон нутгийн удирдлагад зориулсан 1 x USB-C (үйлчлүүлэгч) |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабельe
| Эрчилсэн хос (TP) | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч) | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
Хүч чадал шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Цахилгаан зарцуулалт | Хамгийн ихдээ 35Вт чадалтай нэг тэжээлийн эх үүсвэртэй үндсэн төхөөрөмж |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 120 |
Програм хангамж
|
Шилжүүлэлт | Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Unicast/Multicast хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Интерфэйсийн итгэлцлийн горим, CoS дарааллын менежмент, Дараалал үүсгэх / Хамгийн их дарааллын зурвасын өргөн, Урсгалын хяналт (802.3X), Гарах интерфэйсийн хэлбэржүүлэлт, Орох шуурганы хамгаалалт, Том хүрээ, VLAN (802.1Q), VLAN Мэдэхгүй горим, GARP VLAN бүртгэлийн протокол (GVRP), Дуут VLAN, GARP олон дамжуулалтын бүртгэлийн протокол (GMRP), VLAN тутамд IGMP тагнах/асуулга хийх (v1/v2/v3), Үл мэдэгдэх олон дамжуулалтын шүүлтүүр, Олон VLAN бүртгэлийн протокол (MVRP), Олон MAC бүртгэлийн протокол (MMRP), Олон бүртгэлийн протокол (MRP), IP Ingress DiffServ ангилал ба хяналт, IP Egress DiffServ ангилал ба хяналт, Протокол дээр суурилсан VLAN, MAC дээр суурилсан VLAN, IP дэд сүлжээнд суурилсан VLAN, Давхар VLAN шошгололт |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP-тай холбоос нэгтгэх, холбоос нөөцлөлт, медиа нөөцлөлтийн протокол (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP хамгаалалтууд |
| Менежмент | Хос програм хангамжийн дүрсний дэмжлэг, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 менежмент, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиент, OPC-UA сервер |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | -10 - +60 |
| Тэмдэглэл | 698 628 |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -20 - +70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 5-90 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 444 x 44 x 355 мм |
| Жин | 5 кг гэж тооцоолсон |
| Суурилуулалт | Тавиурын бэхэлгээ |
| Хамгаалалтын ангилал | IP30 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 цочрол | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 электростатик цэнэг алдалт (ESD) | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан түр зуурын (тэсрэлт) | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 4 кВ-ын STP өгөгдлийн шугам, 2 кВ-ын UTP өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга) болон 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулсан дархлаа | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032 | EN 55032 А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Мэдээллийн технологийн тоног төхөөрөмжийн аюулгүй байдал | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 цуврал GREYHOUND унтраалгын бэлэн загварууд
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 медиа модуль
Танилцуулга Hirschmann M4-8TP-RJ45 нь MACH4000 10/100/1000 BASE-TX-д зориулсан медиа модуль юм. Hirschmann нь шинийг санаачилж, өсөж, хувирсаар байна. Ирэх жилийн турш Hirschmann-ы тэмдэглэж байгаачлан Hirschmann нь өөрсдийгөө инновацид дахин зориулсаар байна. Hirschmann нь үйлчлүүлэгчиддээ үргэлж бүтээлч, цогц технологийн шийдлүүдийг санал болгох болно. Манай оролцогч талууд шинэ зүйлсийг харах болно гэж найдаж болно: Шинэ хэрэглэгчийн инновацийн төвүүд...
-
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Удирдлагатай унтраалга
Тайлбар Бүтээгдэхүүн: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Тохируулагч: RS20-1600T1T1SDAPHH Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замын агуулах болон урагш шилжих, сэнсгүй дизайнтай хурдан Ethernet шилжүүлэгч; Програм хангамжийн давхаргын 2-р мэргэжлийн эд ангийн дугаар 943434022 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 8 порт: 6 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S Удирдлагатай унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Нэр: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Програм хангамжийн хувилбар: HiOS 09.4.01 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP болон 6 x FE TX залгуур суурилуулсан; Медиа модулиудаар дамжуулан 16 x FE Илүү олон интерфэйс Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих: 2 x IEC залгуур / 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй, гаралтын гаралт эсвэл автомат унтраалгатай (хамгийн ихдээ 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) Орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих:...
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN гадаргуу дээр суурилуулсан, 2&5GHz, 8dBi Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Нэр: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Эд ангийн дугаар: 943981004 Утасгүй технологи: WLAN Радио технологи Антенны холбогч: 1x N залгуур (эрэгтэй) Өндөрлөг, Азимут: Омни Давтамжийн зурвас: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Өсгөлт: 8dBi Механик...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Хүнгүй...
Танилцуулга Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH нь SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX-г орлож чадна. SPIDER III бүлгийн үйлдвэрлэлийн Ethernet унтраалгатай бол их хэмжээний өгөгдлийг ямар ч зайд найдвартай дамжуулдаг. Эдгээр удирдлагагүй унтраалга нь ямар ч багаж хэрэгсэлгүйгээр хурдан суурилуулж, эхлүүлэх боломжийг олгодог залгаад тоглох чадвартай тул ажиллах хугацааг хамгийн их байлгах боломжтой. Үйлдвэрлэгч...
-
Хиршманн BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Sw...
Худалдааны огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй дизайн Бүх төрлийн Гигабит төрлийн програм хангамжийн хувилбар HiOS 09.6.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 24 порт: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй дижитал оролт 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих USB-C сүлжээ...


