Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A унтраалга
Товч тайлбар:
GREYHOUND 105/106 унтраалгын уян хатан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Аж үйлдвэрийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулснаар эдгээр унтраалга нь танд төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг сонгох боломжийг олгодог бөгөөд тэр ч байтугай GREYHOUND 105/106 цувралыг гол унтраалга болгон ашиглах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Техникийн үзүүлэлтүүд
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
| Төрөл | GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тайлбар | GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурь, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE загвар |
| Програм хангамжийн хувилбар | HiOS 9.4.01 |
| Эд ангийн дугаар | 942 287 004 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x GE SFP үүр + 16x FE/GE TX портууд |
Бусад интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: IEC залгуур, Дохионы холбоо барих: 2 зүү залгуурын терминалын блок |
| SD картны үүр | ACA31 автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x SD картны үүр |
| USB-C | Орон нутгийн удирдлагад зориулсан 1 x USB-C (үйлчлүүлэгч) |
Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт
| Эрчилсэн хос (TP) | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (урт хугацааны дамжуулагч) | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm | SFP модулиудыг үзнэ үү |
Сүлжээний хэмжээ - каскадитив байдал
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
Цахилгаан эрчим хүчний шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | Цахилгаан хангамжийн оролт 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Цахилгаан зарцуулалт | Хамгийн ихдээ 35Вт чадалтай нэг тэжээлийн эх үүсвэртэй үндсэн төхөөрөмж |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 120 |
Програм хангамж
| Шилжүүлэлт
| Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Unicast/Multicast хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Интерфэйсийн итгэлцлийн горим, CoS дараалал Удирдлага, Дараалал үүсгэх / Хамгийн их дарааллын зурвасын өргөн, Урсгалын хяналт (802.3X), Гарах интерфэйсийн хэлбэржүүлэлт, Шорооноос хамгаалах, Том хүрээ, VLAN (802.1Q), VLAN мэдэхгүй Горим, GARP VLAN бүртгэлийн протокол (GVRP), дуут VLAN, GARP олон дамжуулалтын бүртгэлийн протокол (GMRP), VLAN тутамд IGMP тагнах/асуулга хийх (v1/v2/v3), тодорхойгүй олон дамжуулалт Шүүлтүүр, Олон VLAN Бүртгэлийн Протокол (MVRP), Олон MAC Бүртгэлийн Протокол (MMRP), Олон Бүртгэлийн Протокол (MRP), IP Ingress DiffServ ангилал ба Цагдаагийн хяналт, IP Egress DiffServ ангилал ба хяналт, Протоколд суурилсан VLAN, MAC дээр суурилсан VLAN, IP дэд сүлжээнд суурилсан VLAN, Давхар VLAN шошгололт |
| Илүүдэл байдал
| HIPER-Ring (Ring Switch), LACP-тай холбоос нэгтгэх, холбоос нөөцлөлт, медиа нөөцлөлтийн протокол (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP хамгаалалтууд |
| Менежмент
| Хос програм хангамжийн дүрсний дэмжлэг, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 менежмент, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиент, OPC-UA сервер |
| Оношлогоо
| Удирдлагын хаягийн зөрчил илрүүлэх, MAC мэдэгдэл, дохионы холбоо барих, төхөөрөмжийн төлөвийн заалт, TCPdump, LED, Syslog, ACA дээр байнга бүртгэл хийх, портын хяналт Автоматаар идэвхгүй болгох, Холбоос хаах илрүүлэлт, Хэт ачаалал илрүүлэлт, Хоёр талын тохиромжгүй байдлыг илрүүлэх, Холбоосын хурд болон хоёр талын хяналт, RMON (1,2,3,9), Портын толин тусгал 1:1, Портын толин тусгал 8:1, Порт Толин тусгал үүсгэх N:1, Порт толин тусгал үүсгэх N:2, Системийн мэдээлэл, Хүйтэн асаалтын өөрөө шалгах, Зэс кабелийн туршилт, SFP удирдлага, Тохиргоо шалгах харилцах цонх, Шилжүүлэгчийн хаяг, Имэйл мэдэгдэл, RSPAN, SFLOW, VLAN толин тусгал |
| Тохиргоо
| Автомат тохиргоог буцаах (буцаах), Хурууны хээ тохируулах, Текст дээр суурилсан тохиргооны файл (XML), Хадгалах үед алсын сервер дээрх тохиргоог нөөцлөх, Тохиргоог арилгах боловч IP хаягийг хадгалах тохиргоо, Автомат тохиргоотой BOOTP/DHCP клиент, DHCP сервер: порт тус бүр, DHCP сервер: VLAN тус бүрийн сан, ACA31 автомат тохиргооны адаптер (SD карт), HiDiscovery, DHCP реле 82-р сонголттой, Тушаалын мөрийн интерфэйс (CLI), CLI скрипт, ачаалах үед ENVM дээр CLI скрипт боловсруулах, Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Контекст мэдрэмтгий тусламж, HTML5 дээр суурилсан менежмент |
| Аюулгүй байдал
| MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, 802.1X бүхий порт дээр суурилсан хандалтын хяналт, зочин/баталгаажаагүй VLAN, нэгдсэн баталгаажуулалтын сервер (IAS), RADIUS VLAN оноолт, үйлчилгээнээс татгалзах Урьдчилан сэргийлэх, VLAN дээр суурилсан ACL, Оролт VLAN дээр суурилсан ACL, Үндсэн ACL, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, Төхөөрөмжийн аюулгүй байдлын заалт, Аудитын мөр, CLI бүртгэл, HTTPS гэрчилгээ Менежмент, Хязгаарлагдмал удирдлагын хандалт, Зохих хэрэглээний баннер, Нууц үгийн бодлогыг тохируулах боломжтой, Нэвтрэх оролдлогын тоог тохируулах боломжтой, SNMP бүртгэл, Олон давуу эрх Түвшин, Орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, RADIUS-ээр дамжуулан алсын зайнаас баталгаажуулах, Хэрэглэгчийн бүртгэлийг түгжих, Анх нэвтрэх үед нууц үг солих, RADIUS бодлогын оноолт, Олон үйлчлүүлэгчийн баталгаажуулалт Порт, MAC баталгаажуулалтыг тойрч гарах, MAC баталгаажуулалтыг тойрч гарах форматын сонголтууд, DHCP хяналт, IP эх үүсвэрийн хамгаалалт, Динамик ARP шалгалт, LDAP, MAC дээр суурилсан ACL-ийн оролт, Гаралт MAC дээр суурилсан ACL, Ingress IPv4 дээр суурилсан ACL, Egress IPv4 дээр суурилсан ACL, Цаг дээр суурилсан ACL, Egress VLAN дээр суурилсан ACL, ACL Урсгал дээр суурилсан хязгаарлалт |
| Цагийн синхрончлол
| PTPv2 тунгалаг цаг, хоёр шатлалт, PTPv2 хил хязгаарын цаг, 8 хүртэлх синктэй, буферлагдсан бодит цагийн цаг, SNTP клиент, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд
| EtherNet/IP протокол Modbus TCP PROFINET протокол |
| Бусад | Гараар кабель гатлах, портын цахилгааныг унтраах |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | -10 - +60 |
| Тэмдэглэл | 817 310 |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -20 - +70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 5-90 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 444 x 44 x 355 мм |
| Жин | 5 кг гэж тооцоолсон |
| Суурилуулалт | Тавиурын бэхэлгээ |
| Хамгаалалтын ангилал | IP30 |
Hirschmann GRS 105 106 цуврал GREYHOUND унтраалга Бэлэн байгаа загварууд
GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann RS20-0400S2S2SDAE Удирдлагатай унтраалга
Тайлбар Бүтээгдэхүүн: Hirschmann RS20-0400S2S2SDAE Тохируулагч: RS20-0400S2S2SDAE Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замын агуулах болон урагш шилжих, сэнсгүй загварт зориулсан хурдан Ethernet шилжүүлэгч; Програм хангамжийн давхаргын 2-р сайжруулсан эд ангийн дугаар 943434013 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 4 порт: 2 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC Орчны...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Модульчлагдсан удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, HiOS Хувилбар 8.7 Эд ангийн дугаар 942135001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 28 хүртэлх порт Үндсэн нэгж 12 тогтмол порт: 4 x GE/2.5GE SFP үүр дээр нэмэх нь 2 x FE/GE SFP дээр нэмэх нь 6 x FE/GE TX хоёр медиа модулийн үүртэй өргөтгөх боломжтой; Модуль тус бүрт 8 FE/GE порт Дэлгэрэнгүй интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих Цахилгаан...
-
Hirschmann GRS103-22TX/4C-2HV-2A Удирдлагатай унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Нэр: GRS103-22TX/4C-2HV-2A Програм хангамжийн хувилбар: HiOS 09.4.01 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP, 22 x FE TX Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих утас: 2 x IEC залгуур / 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй, гаралтын гаралт эсвэл автомат унтраалгатай (хамгийн ихдээ 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) Орон нутгийн удирдлага ба төхөөрөмжийг солих: USB-C Сүлжээний хэмжээ - урт...
-
Hirschmann MACH102-8TP-R Удирдлагатай хурдан шилжүүлэгч...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар 26 порттой Хурдан Ethernet/Гигабит Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Свич (суулгасан: 2 x GE, 8 x FE; медиа модулиудаар дамжуулан 16 x FE), удирдлагатай, Програм хангамжийн 2-р түвшний мэргэжлийн, Хадгалах ба дамжуулах, сэнсгүй дизайн, нөөц тэжээлийн хангамж Эд ангийн дугаар 943969101 Портын төрөл ба тоо хэмжээ 26 хүртэлх Ethernet порт, үүнээс медиа модулиудаар дамжуулан 16 хүртэлх хурдан Ethernet портыг хэрэгжүүлэх боломжтой; 8x TP ...
-
Hirschmann BRS40-00169999-STCZ99HHSES унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй дизайн Бүх төрлийн Гигабит төрлийн Програм хангамжийн хувилбар HiOS 09.6.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 16 порт: 16x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгах терминалын блок, 6 зүүтэй дижитал оролт 1 x залгах терминалын блок, 2 зүүтэй орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих USB-C ...
-
Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE Компакт удирдлагатай...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замын агуулах болон урагш шилжих, сэнсгүй дизайнтай хурдан Ethernet шилжүүлэгч; Програм хангамжийн давхарга 2 Сайжруулсан эд ангийн дугаар 943434005 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 16 порт: 14 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Бусад интерфэйсүүд ...


