Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000 Цахилгаан хангамжийн холбооны модуль
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл
| Хувилбар | Харилцаа холбооны модуль |
| Захиалгын дугаар | 2587360000 |
| Төрөл | PRO COM IO-LINK |
| GTIN (EAN) | 4050118599152 |
| Тоо ширхэг | 1 ширхэг. |
Хэмжээ ба жин
| Гүн | 33.6 мм |
| Гүн (инч) | 1.323 инч |
| Өндөр | 74.4 мм |
| Өндөр (инч) | 2.929 инч |
| Өргөн | 35 мм |
| Өргөн (инч) | 1.378 инч |
| Цэвэр жин | 29 гр |
Ерөнхий мэдээлэл
| MTTF | | Стандартын дагуу | СН 29500 | | Ажиллах хугацаа (цаг), мин | 7.148 МГц | | Орчны температур | 40 °C | | Ажлын мөчлөг | 100 % | | | | Ашиглалтын температур | -25 °C...70 °C | | Хамгаалалтын зэрэг | IP20 | | Жин | 29 гр | |
Weidmuller PRO.com цувралын холбогдох бүтээгдэхүүнүүд:
| Захиалгын дугаар | Төрөл |
| 2467320000 | PRO COM НЭЭГДЭХ БОЛОМЖТОЙ |
| 2467340000 | PRO COM нь EX-г нээж чадна |
| 2466960000 | PRO COM ДЭЛГЭЦ 7S |
| 2587360000 | PRO COM IO-LINK |
Өмнөх: Weidmuller PRO COM нь 2467320000 Цахилгаан хангамжийн холбооны модулийг нээж чадна Дараагийнх нь: Weidmuller PRO DCDC 120W 24V 5A 2001800000 DC/DC хөрвүүлэгч цахилгаан хангамж
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 12 В Захиалгын дугаар 1478230000 Төрөл PRO MAX 120W 12V 10A GTIN (EAN) 4050118286205 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 125 мм Гүн (инч) 4.921 инч Өндөр 130 мм Өндөр (инч) 5.118 инч Өргөн 40 мм Өргөн (инч) 1.575 инч Цэвэр жин 850 гр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, PRO QL цуврал, 24 В Захиалгын дугаар 3076370000 Төрөл PRO QL 240W 24V 10A Тоо ширхэг 1 зүйл Хэмжээ ба жин Хэмжээ 125 x 48 x 111 мм Цэвэр жин 633г Weidmuler PRO QL цуврал цахилгаан хангамж Машин механизм, тоног төхөөрөмж, системд шилжих цахилгаан хангамжийн эрэлт хэрэгцээ нэмэгдэхийн хэрээр...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, PRO QL цуврал, 24 В Захиалгын дугаар 3076360000 Төрөл PRO QL 120W 24V 5A Тоо ширхэг 1 зүйл Хэмжээ ба жин Хэмжээ 125 x 38 x 111 мм Цэвэр жин 498г Weidmuler PRO QL цуврал цахилгаан хангамж Машин механизм, тоног төхөөрөмж, системд шилжих цахилгаан хангамжийн эрэлт хэрэгцээ нэмэгдэхийн хэрээр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, PRO QL цуврал, 24 В Захиалгын дугаар 3076350000 Төрөл PRO QL 72W 24V 3A Тоо ширхэг 1 зүйл Хэмжээ ба жин Хэмжээ 125 x 32 x 106 мм Цэвэр жин 435г Weidmuler PRO QL цуврал цахилгаан хангамж Машин механизм, тоног төхөөрөмж, системд шилжих цахилгаан хангамжийн эрэлт хэрэгцээ нэмэгдэхийн хэрээр...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, унтраалга горимын цахилгаан хангамжийн нэгж, 48 В Захиалгын дугаар 1478250000 Төрөл PRO MAX 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4050118286069 Тоо ширхэг. 1 ширхэг. Хэмжээ ба жин Гүн 150 мм Гүн (инч) 5.905 инч Өндөр 130 мм Өндөр (инч) 5.118 инч Өргөн 90 мм Өргөн (инч) 3.543 инч Цэвэр жин 2,000 гр ...
-
Ерөнхий захиалгын мэдээлэл Хувилбар Цахилгаан хангамж, PRO QL цуврал, 24 В Захиалгын дугаар 3076380000 Төрөл PRO QL 480W 24V 20A Тоо ширхэг 1 зүйл Хэмжээ ба жин Хэмжээ 125 x 60 x 130 мм Цэвэр жин 977г Weidmuler PRO QL цуврал цахилгаан хангамж Машин механизм, тоног төхөөрөмж, системд шилжих цахилгаан хангамжийн эрэлт хэрэгцээ нэмэгдэхийн хэрээр...