Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Авсаархан удирдлагатай аж үйлдвэрийн DIN төмөр замын Ethernet унтраалга
Товч тайлбар:
PoE-тэй/PoE-гүй Хурдан Ethernet портууд RS20 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 4-25 портын нягтралтай бөгөөд өөр өөр Fast Ethernet uplink портуудтай - бүгд зэс, эсвэл 1, 2 эсвэл 3 шилэн порттой байдаг. Шилэн портууд нь олон горимтой болон/эсвэл дан горимтой байдаг. PoE-тэй/PoE-гүй Гигабит Ethernet портууд RS30 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 2 Гигабит порт болон 8, 16 эсвэл 24 Хурдан Ethernet порттой 8-24 портын нягтралтай. Тохиргоонд TX эсвэл SFP үүртэй 2 Гигабит порт багтсан болно. RS40 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 9 Гигабит порт багтаах боломжтой. Тохиргоонд 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 болон FE/GE-SFP үүр) болон 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 портууд багтсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Тайлбар
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
| Тайлбар | DIN төмөр замын дэлгүүр болон урагш шилжихэд зориулсан хурдан Ethernet шилжүүлэгч, сэнсгүй дизайн; Програм хангамжийн 2-р давхаргыг сайжруулсан |
| Эд ангийн дугаар | 943434043 |
| Бэлэн байдал | Сүүлийн захиалгын огноо: 2023 оны 12-р сарын 31 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 24 порт: 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Бусад интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй |
| V.24 интерфэйс | 1 x RJ11 залгуур |
| USB интерфэйс | Автомат тохиргооны адаптер ACA21-USB-г холбох 1 x USB |
Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт
| Эрчилсэн хос (TP) | 1-р боомт - 22: 0 - 100 м |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm | Дээш холболт 1: 0-5000 м, 1300 нм дэх 8 дБ холболтын төсөв, A=1 дБ/км, 3 дБ нөөц, B = 800 МГц x км \\\ Дээш холболт 2: 0-5000 м, 1300 нм дэх 8 дБ холболтын төсөв, A=1 дБ/км, 3 дБ нөөц, B = 800 МГц x км |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm | Дээш холболт 1: 0 - 4000 м, 1300 нм дэх 11 дБ холболтын төсөв, A = 1 дБ/км, 3 дБ нөөц, B = 500 МГц x км \\\ Дээш холболт 2: 0 - 4000 м, 1300 нм дэх 11 дБ холболтын төсөв, A = 1 дБ/км, 3 дБ нөөц, B = 500 МГц x км |
Сүлжээний хэмжээ - каскадитив байдал
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
| Цагирагийн бүтэц (HIPER-Ring) тоон унтраалга | 50 (дахин тохируулах хугацаа 0.3 сек.) |
Цахилгаан эрчим хүчний шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | 12/24/48V DC (9,6-60)V болон 24V AC (18-30)V (илүүдэл) |
| Цахилгаан зарцуулалт | хамгийн ихдээ 14.5 Вт |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 52.9 |
Програм хангамж
| Шилжүүлэлт | Сургалтыг идэвхгүй болгох (төвийн функц), Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Нэг дамжуулалт/Олон дамжуулалттай хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Порт тус бүрийн гаралтын нэвтрүүлгийн хязгаарлагч, Урсгалын хяналт (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Менежер), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), Redundant Network Coupling, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Хамгаалалт, MRP дээгүүрх RSTP |
| Менежмент | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Оношлогоо | Хаягийн зөрчлийг удирдах, Хаягийг дахин сурах илрүүлэлт, Дохионы холбоо барих, Төхөөрөмжийн төлөвийн заалт, LED, Syslog, Хоёр талт тохиромжгүй байдлыг илрүүлэх, RMON (1,2,3,9), Портын толин тусгал 1:1, Портын толин тусгал 8:1, Системийн мэдээлэл, Хүйтэн асаалтын өөрийгөө шалгах, SFP удирдлага, Шилжүүлэгчийн хаяг |
| Тохиргоо | ACA11 Хязгаарлагдмал дэмжлэгтэй Автомат Тохиргооны Адаптер (RS20/30/40, MS20/30), Автомат Тохиргоо Буцаах (буцаах), Хурууны Хээний Тохиргоо, Автомат Тохиргоотой BOOTP/DHCP Клиент, Автомат Тохиргооны Адаптер ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Сонголт 82-той DHCP Реле, Командын Мөрийн Интерфэйс (CLI), Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Вэбд суурилсан удирдлага, Контекст мэдрэмтгий тусламж |
| Аюулгүй байдал | IP дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, SNMP бүртгэл, орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, анх нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол | SNTP үйлчлүүлэгч, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд | EtherNet/IP протокол, PROFINET IO протокол |
| Бусад | Гараар кабель гатлах |
| Урьдчилсан тохиргоо | Стандарт |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | 0-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -40-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 10-95 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Жин | 650 гр |
| Суурилуулалт | DIN төмөр зам |
| Хамгаалалтын ангилал | IP20 |
Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Холбогдох загварууд:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P Удирдлагатай Гигабит С...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: MACH104-20TX-F-L3P Удирдлагатай 24 порттой бүтэн гигабит 19" L3 унтраалга Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: 24 порттой Гигабит Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн унтраалга (20 x GE TX порт, 4 x GE SFP комбо порт), удирдлагатай, програм хангамжийн 3-р түвшний мэргэжлийн, хадгалах ба дамжуулах, IPv6 бэлэн, сэнсгүй дизайн Эд ангийн дугаар: 942003002 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: нийт 24 порт; 20 x (10/100/10...
-
Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES унтраалга
Худалдааны огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй дизайн Бүх төрлийн Гигабит төрлийн програм хангамжийн хувилбар HiOS 09.6.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 20 порт: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй дижитал оролт 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих USB-C ...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
Худалдаанд гарсан огноо Техникийн үзүүлэлтүүд Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй загвар Хурдан Ethernet Төрөл Програм хангамжийн хувилбар HiOS 09.6.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 20 порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s шилэн кабель; 1. Дээш холболт: 2 x SFP үүр (100 Mbit/s); 2. Дээш холболт: 2 x SFP үүр (100 Mbit/s) Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6...
-
Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Тайлбар GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Дизайн програм хангамжийн хувилбар HiOS 9.4.01 Эд ангийн дугаар 942287013 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x FE/GE TX портууд + 16x FE/GE TX портууд ...
-
Hirschmann SPR40-8TX-EEC Удирдлагагүй унтраалга
Зар сурталчилгааны огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, тохиргоонд зориулсан USB интерфэйс, Хурдан Ethernet портын төрөл ба тоо хэмжээ 8 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй USB интерфэйс Тохиргоонд зориулсан 1 x USB...
-
Хиршман MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт IEEE 802.3 стандартын дагуу үйлдвэрлэлийн удирдлагатай Fast Ethernet унтраалга, 19" тавиур суурилуулалттай, сэнсгүй дизайнтай, хадгалах болон дамжуулах боломжтой Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 12 Fast Ethernet портууд \\\ FE 1 ба 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 ба 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 ба 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 ба 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ба 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 ба 12: 10/1...


