Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Авсаархан удирдлагатай аж үйлдвэрийн DIN төмөр замын Ethernet унтраалга
Товч тайлбар:
PoE-тэй/PoE-гүй Хурдан Ethernet портууд RS20 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 4-25 портын нягтралтай бөгөөд өөр өөр Fast Ethernet uplink портуудтай - бүгд зэс, эсвэл 1, 2 эсвэл 3 шилэн порттой байдаг. Шилэн портууд нь олон горимтой болон/эсвэл дан горимтой байдаг. PoE-тэй/PoE-гүй Гигабит Ethernet портууд RS30 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 2 Гигабит порт болон 8, 16 эсвэл 24 Хурдан Ethernet порттой 8-24 портын нягтралтай. Тохиргоонд TX эсвэл SFP үүртэй 2 Гигабит порт багтсан болно. RS40 авсаархан OpenRail удирдлагатай Ethernet унтраалга нь 9 Гигабит порт багтаах боломжтой. Тохиргоонд 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 болон FE/GE-SFP үүр) болон 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 портууд багтсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Тайлбар
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
| Тайлбар | DIN төмөр замын дэлгүүр болон урагш шилжихэд зориулсан хурдан Ethernet шилжүүлэгч, сэнсгүй дизайн; Програм хангамжийн 2-р давхаргыг сайжруулсан |
| Эд ангийн дугаар | 943434023 |
| Бэлэн байдал | Сүүлийн захиалгын огноо: 2023 оны 12-р сарын 31 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ | Нийт 16 порт: 14 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Бусад интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих | 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй |
| V.24 интерфэйс | 1 x RJ11 залгуур |
| USB интерфэйс | Автомат тохиргооны адаптер ACA21-USB-г холбох 1 x USB |
Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт
| Эрчилсэн хос (TP) | 1-р порт - 14: 0 - 100 м \\\ Дээш холболт 1: 0 - 100 м \\\ Дээш холболт 2: 0 - 100 м |
Сүлжээний хэмжээ - каскадитив байдал
| Шугамын - / одны топологи | ямар ч |
| Цагирагийн бүтэц (HIPER-Ring) тоон унтраалга | 50 (дахин тохируулах хугацаа 0.3 сек.) |
Цахилгаан эрчим хүчний шаардлага
| Ашиглалтын хүчдэл | 12/24/48V DC (9,6-60)V болон 24V AC (18-30)V (илүүдэл) |
| Цахилгаан зарцуулалт | хамгийн ихдээ 11.8 Вт |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал | хамгийн ихдээ 40.3 |
Програм хангамж
| Шилжүүлэлт | Сургалтыг идэвхгүй болгох (төвийн функц), Бие даасан VLAN сургалт, Хурдан хөгшрөлт, Статик Нэг дамжуулалт/Олон дамжуулалттай хаягийн оруулга, QoS / Портын эрэмбэлэлт (802.1D/p), TOS/DSCP эрэмбэлэлт, Порт тус бүрийн гаралтын нэвтрүүлгийн хязгаарлагч, Урсгалын хяналт (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Илүүдэл байдал | HIPER-Ring (Менежер), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), Redundant Network Coupling, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Хамгаалалт, MRP дээгүүрх RSTP |
| Менежмент | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Урхи, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Оношлогоо | Хаягийн зөрчлийг удирдах, Хаягийг дахин сурах илрүүлэлт, Дохионы холбоо барих, Төхөөрөмжийн төлөвийн заалт, LED, Syslog, Хоёр талт тохиромжгүй байдлыг илрүүлэх, RMON (1,2,3,9), Портын толин тусгал 1:1, Портын толин тусгал 8:1, Системийн мэдээлэл, Хүйтэн асаалтын өөрийгөө шалгах, SFP удирдлага, Шилжүүлэгчийн хаяг |
| Тохиргоо | ACA11 Хязгаарлагдмал дэмжлэгтэй Автомат Тохиргооны Адаптер (RS20/30/40, MS20/30), Автомат Тохиргоо Буцаах (буцаах), Хурууны Хээний Тохиргоо, Автомат Тохиргоотой BOOTP/DHCP Клиент, Автомат Тохиргооны Адаптер ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Сонголт 82-той DHCP Реле, Командын Мөрийн Интерфэйс (CLI), Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Вэбд суурилсан удирдлага, Контекст мэдрэмтгий тусламж |
| Аюулгүй байдал | IP дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, SNMP бүртгэл, орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, анх нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол | SNTP үйлчлүүлэгч, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд | EtherNet/IP протокол, PROFINET IO протокол |
| Бусад | Гараар кабель гатлах |
| Урьдчилсан тохиргоо | Стандарт |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| Ашиглалтын температур | 0-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэлтийн температур | -40-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй) | 10-95 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Жин | 600 гр |
| Суурилуулалт | DIN төмөр зам |
| Хамгаалалтын ангилал | IP20 |
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Холбогдох загварууд:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Товч тайлбар Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Онцлог ба давуу талууд Ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний дизайн: SFP модулиуд нь энгийн, салбартаа өөрчлөлт хийх боломжийг олгодог Зардлыг хянаж байх: Шилжүүлэгч нь үйлдвэрлэлийн сүлжээний анхан шатны хэрэгцээг хангаж, сайжруулалт зэрэг хэмнэлттэй суурилуулалтыг зөвшөөрдөг Хамгийн их ажиллах хугацаа: Нэмэлт сонголтууд нь таны сүлжээнд тасалдалгүй өгөгдлийн холболтыг баталгаажуулдаг Төрөл бүрийн Нэмэлт технологиуд: PRP, HSR, DLR бид...
-
Hirschmann SSR40-5TX Удирдлагагүй унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл SSR40-5TX (Бүтээгдэхүүний код: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, Бүтэн Гигабит Ethernet Эд ангийн дугаар 942335003 Портын төрөл ба тоо хэмжээ 5 x 10/100/1000BASE-T, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохиоллын контакт 1 x ...
-
Hirschmann BRS20-4TX (Бүтээгдэхүүний код BRS20-040099...
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүн: BRS20-4TX Тохируулагч: BRS20-4TX Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл BRS20-4TX (Бүтээгдэхүүний код: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Тайлбар DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй загвар Хурдан Ethernet Төрөл Програм хангамжийн хувилбар HiOS10.0.00 Эд ангийн дугаар 942170001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 4 порт: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC Удирдлагагүй унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, тохиргоонд зориулсан USB интерфэйс, Хурдан Ethernet портын төрөл ба тоо хэмжээ 7 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал, 2 x 100BASE-FX, SM кабель, SC залгуурууд Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохиоллын контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6-pi...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC Удирдлагагүй унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайн, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горим, тохиргоонд зориулсан USB интерфэйс, Хурдан Ethernet портын төрөл ба тоо хэмжээ 7 x 10/100BASE-TX, TP кабель, RJ45 залгуур, автомат огтлолцол, автомат тохиролцоо, автомат туйлшрал, 2 x 100BASE-FX, MM кабель, SC залгуурууд Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүү...
-
Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR GREYHOUND ...
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Бүтээгдэхүүний код: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Тайлбар GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Програм хангамжийн хувилбар HiOS 10.0.00 Эд ангийн дугаар 942287015 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) үүр + 8x FE/GE/2.5GE TX портууд + 16x FE/G...


