Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S Удирдлагатай унтраалга
Товч тайлбар:
26 порттой Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Шилжүүлэгч (засварласан: 4 x GE, 6 x FE; медиа модулиудаар дамжуулан 16 x FE), удирдлагатай, HiOS 2S програм хангамж, хадгалах ба дамжуулах, сэнсгүй дизайн, нөөц тэжээлийн хангамж
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүнтайлбар
| Нэр: | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
| Програм хангамжийн хувилбар: | HiOS 09.4.01 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ: | Нийт 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP болон 6 x FE TX засвар суулгасан; 16 x FE медиа модулиудаар дамжуулан |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих: | 2 x IEC залгуур / 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй, гаралтын гаралт эсвэл автомат унтраалгатай (хамгийн ихдээ 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| Орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих: | USB-C |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP): | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC болон M-FAST SFP-SM+/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч): | Хурдан Этернет: SFP LWL модуль M-FAST SFP-LH/LC-г үзнэ үү; Гигабит Этернет: SFP LWL модуль M-SFP-LH/LC болон M-SFP-LH+/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугам - / одны топологи: | ямар ч |
Хүч чадалшаардлага
| Ажиллах хүчдэл: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Гц (илүүдэл) |
| Цахилгаан зарцуулалт: | хамгийн ихдээ 13 Вт (медиа модульгүйгээр) |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал: | хамгийн ихдээ 44 (медиа модульгүйгээр) |
Програм хангамж
| Тохиргоо: | Автомат тохиргоог буцаах (буцаах), Текст дээр суурилсан тохиргооны файл (XML), Хадгалах үед алсын сервер дээр нөөц тохиргоо хийх, Тохиргоог арилгах боловч IP тохиргоог хадгалах, Автомат тохиргоотой BOOTP/DHCP клиент, DHCP сервер: порт тус бүр, DHCP сервер: VLAN тус бүрийн сан, , HiDiscovery, 82-р сонголттой DHCP реле, USB-C удирдлагын дэмжлэг, Командын мөрийн интерфэйс (CLI), CLI скрипт бичих, Ачаалах үед ENVM дээр CLI скрипт боловсруулах, Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Контекст мэдрэмтгий тусламж, HTML5 дээр суурилсан удирдлага |
| Аюулгүй байдал: | MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, 802.1X бүхий порт дээр суурилсан хандалтын хяналт, Зочин/баталгаажаагүй VLAN, Нэгдсэн баталгаажуулалтын сервер (IAS), RADIUS VLAN оноолт, Үйлчилгээ үзүүлэхээс татгалзахаас сэргийлэх, LDAP, VLAN дээр суурилсан ACL, VLAN дээр суурилсан нэвтрэх ACL, Үндсэн ACL, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, Төхөөрөмжийн аюулгүй байдлын заалт, Аудитын мөр, CLI бүртгэл, HTTPS гэрчилгээний удирдлага, Хязгаарлагдмал удирдлагын хандалт, Зохих хэрэглээний баннер, Нууц үгийн бодлогыг тохируулах боломжтой, Нэвтрэх оролдлогын тоог тохируулах боломжтой, SNMP бүртгэл, Олон эрхийн түвшин, Орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, RADIUS-ээр дамжуулан алсын зайнаас баталгаажуулах, Хэрэглэгчийн бүртгэлийг түгжих, Анхны нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол: | Буферлагдсан бодит цагийн цаг, SNTP клиент, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд: | IEC61850 протокол (MMS сервер, шилжүүлэгч загвар), ModbusTCP |
| Бусад: | Гараар кабель гатлах, портын цахилгааныг унтраах |
Орчиннөхцөл байдал
| MTBF (Телекордиа) SR-332 Дугаар 3) @ 25°C: | 452 044 цаг |
| Ашиглалтын температур: | -10-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэх температур: | -20-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй): | 5-90 % |
Механик барилга байгууламж
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бэхэлгээний хаалтгүйгээр) |
| Жин: | ойролцоогоор 3.85 кг |
| Суурилуулалт: | 19 инчийн хяналтын шүүгээ |
| Хамгаалалтын ангилал: | IP20 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ: | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 электростатик цэнэг алдалт (ESD): | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10В/м (2.7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан түр зуурын (тэсрэлт): | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 2 кВ-ын өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл: | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга), 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулсан дархлаа: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032: | EN 55032 А ангилал |
| FCC CFR47 15-р хэсэг: | FCC 47CFR 15-р хэсэг, А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Хувилбарууд
| Зүйл # | Төрөл |
| 942298003 | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
Hirschmann GRS103 цувралын бэлэн загварууд
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Эфир...
Танилцуулга Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH нь удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй дизайнтай, хадгалах болон урагш шилжүүлэх горимтой, PoE+ бүхий бүрэн гигабит Ethernet, PoE+ бүхий бүрэн гигабит Ethernet Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагагүй, Аж үйлдвэрийн ETHERNET төмөр замын унтраалга, сэнсгүй ...
-
Hirschmann MIPP/AD/1L1P Модульчлагдсан үйлдвэрлэлийн нөхөөс...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: MIPP/AD/1L1P Тохируулагч: MIPP - Модульчлагдсан үйлдвэрлэлийн нөхөөсний самбарын тохируулагч Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар MIPP™ нь кабелийг таслах, унтраалга гэх мэт идэвхтэй тоног төхөөрөмжтэй холбох боломжийг олгодог үйлдвэрлэлийн төгсгөл болон нөхөөсний самбар юм. Үүний бат бөх загвар нь бараг бүх үйлдвэрлэлийн хэрэглээнд холболтыг хамгаалдаг. MIPP™ нь Шилэн холболтын хайрцаг, Зэс нөхөөсний самбар эсвэл ком... хэлбэрээр ирдэг.
-
Hirschmann M-SFP-LX+/LC SFP дамжуулагч
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: M-SFP-LX+/LC, SFP дамжуулагч Тайлбар: SFP Шилэн кабель Гигабит Ethernet дамжуулагч SM Эд ангийн дугаар: 942023001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: LC холбогчтой 1 x 1000 Mbit/s Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Нэг горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: 14 - 42 км (1310 nm = 5 - 20 dB холболтын төсөв; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps/(nm*km)) Цахилгаан эрчим хүчний хэрэгцээ...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR унтраалга
GREYHOUND 1040 унтраалгын уян хатан, модульчлагдсан дизайн нь үүнийг таны сүлжээний зурвасын өргөн болон эрчим хүчний хэрэгцээтэй зэрэгцэн хөгжиж чадах ирээдүйд тэсвэртэй сүлжээний төхөөрөмж болгодог. Хатуу үйлдвэрлэлийн нөхцөлд сүлжээний хамгийн их бэлэн байдалд анхаарлаа хандуулснаар эдгээр унтраалга нь талбай дээр сольж болох цахилгаан хангамжтай. Нэмж дурдахад, хоёр медиа модуль нь танд төхөөрөмжийн портын тоо болон төрлийг тохируулах боломжийг олгодог бөгөөд тэр ч байтугай GREYHOUND 1040-ийг тулгуур болгон ашиглах боломжийг олгодог...
-
Hirschmann RSP30-08033O6TT-SKKV9HSE2S Industria...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт DIN төмөр замд зориулсан удирдлагатай үйлдвэрлэлийн унтраалга, сэнсгүй загвар Хурдан Ethernet, Гигабит холболтын төрөл Програм хангамжийн хувилбар HiOS 10.0.00 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 11 порт: 3 x SFP үүр (100/1000 Mbit/s); 8x 10/100BASE TX / RJ45 Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Эрчилсэн хос (TP) 0-100 Нэг горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm SFP шилэн модулийг үзнэ үү M-SFP-xx ...
-
Hirschmann EAGLE20-0400999TT999SCCZ9HSEOP чиглүүлэгч
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Аж үйлдвэрийн галт хана болон аюулгүй байдлын чиглүүлэгч, DIN төмөр замд суурилуулсан, сэнсгүй загвартай. Хурдан Ethernet төрөл. Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 4 порт, Портууд Хурдан Ethernet: 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Бусад интерфэйсүүд V.24 интерфэйс 1 x RJ11 залгуур SD картны үүр Автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x SD картны үүр ACA31 USB интерфэйс Автомат тохиргооны адаптерийг холбох 1 x USB...


