Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A Удирдлагатай унтраалга
Товч тайлбар:
26 порттой Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Шилжүүлэгч (суулгасан: 4 x GE, 6 x FE; медиа модулиудаар дамжуулан 16 x FE), удирдлагатай, HiOS 2A програм хангамж, хадгалах ба дамжуулах, сэнсгүй дизайн, нөөц тэжээлийн хангамж
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүнтайлбар
| Нэр: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Програм хангамжийн хувилбар: | HiOS 09.4.01 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ: | Нийт 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP болон 6 x FE TX засвар суулгасан; 16 x FE медиа модулиудаар дамжуулан |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих: | 2 x IEC залгуур / 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй, гаралтын гаралт эсвэл автомат унтраалгатай (хамгийн ихдээ 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| Орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих: | USB-C |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP): | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC болон M-FAST SFP-SM+/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч): | Хурдан Этернет: SFP LWL модуль M-FAST SFP-LH/LC-г үзнэ үү; Гигабит Этернет: SFP LWL модуль M-SFP-LH/LC болон M-SFP-LH+/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM)62.5/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугам - / одны топологи: | ямар ч |
Хүч чадалшаардлага
| Ажиллах хүчдэл: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Гц (илүүдэл) |
| Цахилгаан зарцуулалт: | хамгийн ихдээ 13 Вт (медиа модульгүйгээр) |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал: | хамгийн ихдээ 44 (медиа модульгүйгээр) |
Програм хангамж
| Тохиргоо: | Автомат тохиргоог буцаах (буцаах), Текст дээр суурилсан тохиргооны файл (XML), Хадгалах үед алсын сервер дээр нөөц тохиргоо хийх, Тохиргоог арилгах боловч IP тохиргоог хадгалах, Автомат тохиргоотой BOOTP/DHCP клиент, DHCP сервер: порт тус бүр, DHCP сервер: VLAN тус бүрийн сан, , HiDiscovery, 82-р сонголттой DHCP реле, USB-C удирдлагын дэмжлэг, Командын мөрийн интерфэйс (CLI), CLI скрипт бичих, Ачаалах үед ENVM дээр CLI скрипт боловсруулах, Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Контекст мэдрэмтгий тусламж, HTML5 дээр суурилсан удирдлага |
| Аюулгүй байдал: | MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, 802.1X бүхий порт дээр суурилсан хандалтын хяналт, Зочин/баталгаажаагүй VLAN, Нэгдсэн баталгаажуулалтын сервер (IAS), RADIUS VLAN оноолт, Үйлчилгээг татгалзахаас урьдчилан сэргийлэх, LDAP, VLAN дээр суурилсан ACL, Нэвтрэх VLAN дээр суурилсан ACL, Үндсэн ACL, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, Төхөөрөмжийн аюулгүй байдлын заалт, Аудитын мөр, CLI бүртгэл, HTTPS гэрчилгээний удирдлага, Хязгаарлагдмал удирдлагын хандалт, Зохих хэрэглээний баннер, Нууц үгийн бодлогыг тохируулах боломжтой, Нэвтрэх оролдлогын тоог тохируулах боломжтой, SNMP бүртгэл, Олон эрхийн түвшин, Орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, RADIUS-ээр дамжуулан алсын баталгаажуулалт, Хэрэглэгчийн бүртгэлийг түгжих, Анхны нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол: | Буферлагдсан бодит цагийн цаг, SNTP клиент, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд: | IEC61850 протокол (MMS сервер, шилжүүлэгч загвар), ModbusTCP |
| Бусад: | Гараар кабель гатлах, портын цахилгааныг унтраах |
Орчиннөхцөл байдал
| MTBF (TelecordiaSR-332 3-р дугаар) @ 25°C: | 452 044 цаг |
| Ашиглалтын температур: | -10-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэх температур: | -20-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй): | 5-90 % |
Механик барилга байгууламж
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бэхэлгээний хаалтгүйгээр) |
| Жин: | ойролцоогоор 3.85 кг |
| Суурилуулалт: | 19 инчийн хяналтын шүүгээ |
| Хамгаалалтын ангилал: | IP20 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ: | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 цахилгаан статик цэнэг алдалт (ESD): | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10В/м (2.7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан дамжуулагч (тэсрэлт): | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 2 кВ-ын өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл: | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга), 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулах дархлаа: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032: | EN 55032 А ангилал |
| FCC CFR47 15-р хэсэг: | FCC 47CFR 15-р хэсэг, А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Хувилбарууд
| Зүйл # | Төрөл |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Hirschmann GRS103 цувралын бэлэн загварууд
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann M1-8MM-SC Media модуль
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүн: MACH102-д зориулсан M1-8MM-SC медиа модуль (8 x 100BaseFX олон горимт DSC порт) Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: Модульчлагдсан, удирдлагатай, Аж үйлдвэрийн ажлын хэсгийн MACH102 шилжүүлэгчийн 8 x 100BaseFX олон горимт DSC порт медиа модуль Эд ангийн дугаар: 943970101 Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 м (1310 nm = 0 - 8 dB үед холболтын төсөв; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km) ...
-
Hirschmann M-FAST-SFP-TX/RJ45 дамжуулагч SFOP ...
Зар сурталчилгааны огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: M-FAST SFP-TX/RJ45 Тайлбар: SFP TX Fast Ethernet дамжуулагч, 100 Mbit/s бүрэн дуплекс автомат сөрөг тогтмол, кабель огтлолцол дэмжигдээгүй Эд ангийн дугаар: 942098001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: RJ45 залгууртай 1 x 100 Mbit/s Сүлжээний хэмжээ - кабелийн урт Эрчилсэн хос (TP): 0-100 м Цахилгаан хангамжийн шаардлага Ашиглалтын хүчдэл: цахилгаан хангамж ...
-
Hirschmann MACH104-20TX-FR Удирдлагатай бүрэн гигабит...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: 24 порт Гигабит Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Свич (20 x GE TX порт, 4 x GE SFP комбо порт), удирдлагатай, Програм хангамжийн 2-р түвшний мэргэжлийн, Хадгалах ба дамжуулах, IPv6 бэлэн, сэнсгүй дизайн Эд ангийн дугаар: 942003101 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: Нийт 24 порт; 20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) болон 4 Гигабит Комбо порт (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 эсвэл 100/1000 BASE-FX, SFP) ...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Тайлбар GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Дизайн програм хангамжийн хувилбар HiOS 9.4.01 Эд ангийн дугаар 942287014 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x GE SFP үүр + 16x FE/GE TX портууд &nb...
-
Hirschmann RPS 30 цахилгаан хангамжийн нэгж
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүн: Hirschmann RPS 30 24 V DC DIN төмөр замын цахилгаан хангамжийн нэгж Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: RPS 30 Тайлбар: 24 V DC DIN төмөр замын цахилгаан хангамжийн нэгж Эд ангийн дугаар: 943 662-003 Бусад интерфэйсүүд Хүчдэлийн оролт: 1 x терминалын блок, 3 зүү Хүчдэлийн гаралт t: 1 x терминалын блок, 5 зүү Цахилгаан хангамжийн шаардлага Гүйдлийн хэрэглээ: 296 ... үед хамгийн ихдээ 0,35 А
-
Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл Бүтээгдэхүүний код: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Тайлбар Аж үйлдвэрийн галт хана болон аюулгүй байдлын чиглүүлэгч, DIN төмөр замд суурилуулсан, сэнсгүй загвар. Хурдан Ethernet, Гигабит Uplink төрөл. 2 x SHDSL WAN портууд Эд ангийн дугаар 942058001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 6 порт; Ethernet портууд: 2 x SFP үүр (100/1000 Mbit/s); 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Цахилгаан хангамжийн шаардлага Ашиглалтын ...


