Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S унтраалга
Товч тайлбар:
26 порттой Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Шилжүүлэгч (суулгасан: 4 x GE, 6 x FE; медиа модулиудаар дамжуулан 16 x FE), удирдлагатай, HiOS 2A програм хангамж, хадгалах ба дамжуулах, сэнсгүй дизайн
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Оршуулгын огноо
Бүтээгдэхүүн тайлбар
| Нэр: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Програм хангамжийн хувилбар: | HiOS 09.4.01 |
| Портын төрөл ба тоо хэмжээ: | Нийт 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP болон 6 x FE TX засвар суулгасан; 16 x FE медиа модулиудаар дамжуулан |
Илүү их Интерфэйсүүд
| Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо барих: | 1 x IEC залгуур / 1 x залгуурын терминалын блок, 2 зүүтэй, гаралтын гаралт эсвэл автомат унтраалгатай (хамгийн ихдээ 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| Орон нутгийн удирдлага болон төхөөрөмжийг солих: | USB-C |
Сүлжээ хэмжээ - урт of кабель
| Эрчилсэн хос (TP): | 0-100 м |
| Дан горимт шилэн кабель (SM) 9/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC болон M-FAST SFP-SM+/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Дан горимт шилэн кабель (LH) 9/125 µm (алсын зайн дамжуулагч): | Хурдан Этернет: SFP LWL модуль M-FAST SFP-LH/LC-г үзнэ үү; Гигабит Этернет: SFP LWL модуль M-SFP-LH/LC болон M-SFP-LH+/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 50/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
| Олон горимт шилэн кабель (MM) 62.5/125 µm: | Хурдан Ethernet: SFP LWL модуль M-FAST SFP-MM/LC-г үзнэ үү; Гигабит Ethernet: SFP LWL модуль M-SFP-SX/LC болон M-SFP-LX/LC-г үзнэ үү |
Сүлжээ хэмжээ - каскад чанар
| Шугам - / одны топологи: | ямар ч |
Хүч чадал шаардлага
| Ажиллах хүчдэл: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Гц |
| Цахилгаан зарцуулалт: | хамгийн ихдээ 12 Вт (медиа модульгүйгээр) |
| BTU (IT)/цаг дахь гаралтын чадал: | хамгийн ихдээ 41 (медиа модульгүйгээр) |
Програм хангамж
| Тохиргоо: | Автомат тохиргоог буцаах (буцаах), Текст дээр суурилсан тохиргооны файл (XML), Хадгалах үед алсын сервер дээр нөөц тохиргоо хийх, Тохиргоог арилгах боловч IP тохиргоог хадгалах, Автомат тохиргоотой BOOTP/DHCP клиент, DHCP сервер: порт тус бүр, DHCP сервер: VLAN тус бүрийн сан, , HiDiscovery, 82-р сонголттой DHCP реле, USB-C удирдлагын дэмжлэг, Командын мөрийн интерфэйс (CLI), CLI скрипт бичих, Ачаалах үед ENVM дээр CLI скрипт боловсруулах, Бүрэн боломжит MIB дэмжлэг, Контекст мэдрэмтгий тусламж, HTML5 дээр суурилсан удирдлага |
| Аюулгүй байдал: | MAC дээр суурилсан портын аюулгүй байдал, 802.1X бүхий порт дээр суурилсан хандалтын хяналт, Зочин/баталгаажаагүй VLAN, Нэгдсэн баталгаажуулалтын сервер (IAS), RADIUS VLAN оноолт, Үйлчилгээ үзүүлэхээс татгалзахаас сэргийлэх, LDAP, VLAN дээр суурилсан ACL, VLAN дээр суурилсан нэвтрэх ACL, Үндсэн ACL, VLAN-аар хязгаарлагдсан удирдлагад хандах эрх, Төхөөрөмжийн аюулгүй байдлын заалт, Аудитын мөр, CLI бүртгэл, HTTPS гэрчилгээний удирдлага, Хязгаарлагдмал удирдлагын хандалт, Зохих хэрэглээний баннер, Нууц үгийн бодлогыг тохируулах боломжтой, Нэвтрэх оролдлогын тоог тохируулах боломжтой, SNMP бүртгэл, Олон эрхийн түвшин, Орон нутгийн хэрэглэгчийн удирдлага, RADIUS-ээр дамжуулан алсын зайнаас баталгаажуулах, Хэрэглэгчийн бүртгэлийг түгжих, Анхны нэвтрэх үед нууц үг солих |
| Цагийн синхрончлол: | Буферлагдсан бодит цагийн цаг, SNTP клиент, SNTP сервер |
| Аж үйлдвэрийн профайлууд: | IEC61850 протокол (MMS сервер, шилжүүлэгч загвар), ModbusTCP |
| Бусад: | Гараар кабель гатлах, портын цахилгааныг унтраах |
Хүрээлэн буй орчны нөхцөл байдал
| MTBF (Телекордиа) SR-332 Дугаар 3) @ 25°C: | 313 707 цаг |
| Ашиглалтын температур: | -10-+60 °C |
| Хадгалах/тээвэрлэх температур: | -20-+70 °C |
| Харьцангуй чийгшил (конденсацгүй): | 5-90 % |
Механик бүтэц
| Хэмжээ (Өргөн x Өндөр x Өндөр): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бэхэлгээний хаалтгүйгээр) |
| Жин: | ойролцоогоор 3.60 кг |
| Суурилуулалт: | 19 инчийн хяналтын шүүгээ |
| Хамгаалалтын ангилал: | IP20 |
Механик тогтвортой байдал
| IEC 60068-2-6 чичиргээ: | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октав/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 гр, 11 мс үргэлжлэх хугацаа, 18 цохилт |
EMC хөндлөнгийн оролцоо дархлаа
| EN 61000-4-2 электростатик цэнэг алдалт (ESD): | 6 кВ-ын контактын гаралт, 8 кВ-ын агаарын гаралт |
| EN 61000-4-3 цахилгаан соронзон орон: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10В/м (2.7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 хурдан түр зуурын (тэсрэлт): | 2 кВ-ын цахилгаан дамжуулах шугам, 2 кВ-ын өгөгдлийн шугам |
| EN 61000-4-5 хэт хүчдэл: | Цахилгаан шугам: 2 кВ (шугам/газардуулга), 1 кВ (шугам/шугам); өгөгдлийн шугам: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Дамжуулсан дархлаа: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC ялгарсан дархлаа
| EN 55032: | EN 55032 А ангилал |
| FCC CFR47 15-р хэсэг: | FCC 47CFR 15-р хэсэг, А ангилал |
Зөвшөөрөл
| Үндсэн стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Хувилбарууд
| Зүйл # | Төрөл |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Hirschmann GRS103 цувралын бэлэн загварууд
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Бүтээгдэхүүн: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN гадаргуу дээр суурилуулсан, 2&5GHz, 8dBi Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Нэр: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Эд ангийн дугаар: 943981004 Утасгүй технологи: WLAN Радио технологи Антенны холбогч: 1x N залгуур (эрэгтэй) Өндөрлөг, Азимут: Омни Давтамжийн зурвас: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Өсгөлт: 8dBi Механик...
-
Hirschmann MACH102-24TP-FR Удирдлагатай Шилжүүлэгчийн Удирдлага...
Танилцуулга 26 порттой Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Свич (2 x GE, 24 x FE), удирдлагатай, Програм хангамжийн 2-р түвшний мэргэжлийн, Хадгалах ба дамжуулах, сэнсгүй дизайн, нөөц тэжээлийн хангамж Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар: 26 порттой Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Аж Үйлдвэрийн Ажлын Бүлгийн Свич (2 x GE, 24 x F...
-
Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE шилжүүлэгч
Худалдааны огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар 4 порттой Хурдан Ethernet-Switch, удирдлагатай, програм хангамжийн 2-р давхарга, DIN төмөр замын хадгалах болон урагш шилжүүлэх зориулалттай, сэнсгүй дизайнтай. Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 24 порт; 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45 Бусад интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы контакт 1 x залгуурын терминалын блок, 6 зүүтэй V.24 интерфэйс 1 x RJ11 залгуур...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Powe...
Тайлбар Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Тайлбар Удирдлагатай Хурдан/Гигабит Аж Үйлдвэрийн Ethernet Свич, сэнсгүй дизайн Сайжруулсан (PRP, Хурдан MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), HiOS Release 08.7 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 28 хүртэлх порт Үндсэн нэгж: 4 x Хурдан/Гигабит Ethernet Комбо портууд болон тус бүр 8 Хурдан Ethernet порттой медиа модулиудад зориулсан хоёр үүртэй өргөтгөх боломжтой 8 x Хурдан Ethernet TX портууд Илүү олон интерфэйсүүд Цахилгаан хангамж/дохионы холбоо...
-
Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP дамжуулагч
Худалдаанд гарсан огноо Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP дамжуулагч Тайлбар: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet дамжуулагч MM, өргөтгөсөн температурын хязгаар Эд ангийн дугаар: 943945001 Портын төрөл ба тоо хэмжээ: LC холбогчтой 1 x 100 Mbit/s Цахилгаан хангамжийн шаардлага Ашиглалтын хүчдэл: унтраалгаар дамжуулан цахилгаан хангамж Цахилгаан зарцуулалт: 1 Вт Програм хангамжийн оношлогоо: Opt...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A унтраалга
Худалдаанд гарсан огноо Техникийн үзүүлэлтүүд Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт Төрөл GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Бүтээгдэхүүний код: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Тайлбар GREYHOUND 105/106 цуврал, Удирдлагатай аж үйлдвэрийн унтраалга, сэнсгүй загвар, 19 инчийн тавиур суурилуулалт, IEEE 802.3 стандартын дагуу, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Дизайн програм хангамжийн хувилбар HiOS 9.4.01 Эд ангийн дугаар 942 287 004 Портын төрөл ба тоо хэмжээ Нийт 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP үүр + 8x GE S...


